آرزوی ثروتمند شدنم با انواع لباس محقق شد

آرزوی ثروتمند شدنم با انواع لباس محقق شد

برای اینکه ثروتمند شدن حتما نیاز نیست سرمایه کلان داشته باشیم من توانستم با راه اندازی یک تولیدی کوچک به درآمد نامحدود برسم در این مطلب به معرفی محبوب ترین آنها میان مردم خواهم پرداخت.

لباس بلوچی

لباس بلوچی دارای فرم خاصی می باشد و بین این پوشاک می توان لباسهای اندامی و لباس‌های گشاد را مشاهده نمود. اما چیزی که در این نوع پوشش سبب جلب نظر می شود رنگ بندی پارچه ، جنس و تزئیناتی است که بر لباس کار شده است. برای برش لباس زنانه بلوچی می توان روشهای بدون الگو و یا روش و متد با الگو را استفاده کرد.

می دانید که خیاطی از هنرهایی است که بسیاری از بانوان و آقایان به آن مشغول هستند. اما این هنر بسته به فرم و نوع لباسی که در هر منطقه از کشور استفاده می شود متفاوت است و خیاطی برش لباس بلوچی سبز زنانه از همین قانون پیروی می کند.

لباس بلوچی

لباس عروس

اولین نکته توجه کردن به نوع پارچه این نوع لباس است چرا که پارچه هایی که در این لباس عروس به کار می روند جنس های مختلفی دارند برخی از آنها ساتن ساده هستند، برخی به صورت تور و منجاق دوزی می باشد و برخی دیگر مخملی هستند که برای انتخاب آنها باید ببینید چه نوع پارچه ای به بدن شما مینشیند و مناسب بدنتان هست.

اگر بدنی چاق و توپری دارید و لباس پفکی را انتخاب کنید شما را چاقتر نشان می دهد و صورت خوشی برای شما ندارد و زیبایتان نمی کند پس باید به دنبال مدلی باشید که متاسب با شما باشد.

ادامه مطلب  چای مرا از فقر نجات داد و میلیاردر کرد

نوع آستین های لباس نیز از نکات دیگری است که باید به آن توجه کنید که در این خصوص مدل های متنوعی وجود دارد مثلا آستینهای کلوش از جمله آستین های محبوب است که زیبایی شما رو دوچندان می کند و مدل زیبایی است، یا آستینهای پفکی که یک مدلی فانتزی می باشد و از سرشانه تا قسمت آرنج پف دارد و قسمت مچ به شکل بسته است.

از دیگر مدل های آستین لباس عروس پوشیده، آستینهای سه ربی است که این آستینها می تواند برای شما انتخاب بسیار خوبی باشد و به صورت جذب است و انتهای آن گشاد می باشد و یک مدل دیگر آن آستینهای تور و حریر می باشد که یک ترند بسیار پرطرفدار در میان عروس خانم های جوان است و زیبایی آنها را دوچندان و زیاد می کند.

لباس عروس

لباس زنانه

برخی عوامل مانند جغرافیای کشورها، منابع در دسترس، روابط میان دو کشور، توانمندی های بومی تولید، تشابهات و تناقضات فرهنگی در سبک نوع لباس زنانه و عواملی از این دست باعث ایجاد یک سری موقعیت ها در صادرات لباس از ایران شده اند که امکان موفقیت در این کار را برای یک برند یا تولید کننده ایرانی فراهم ساخته است و از آنجایی که یک برند یا تولید کننده لباس ایرانی، از پتانسیل های خود آگاهی لازم را ندارد، معمولا این کار را نشدنی و غیر ممکن می دانند. معمولا لباس هایی که دارای قیمت، کیفیت و سبک مناسب هستند، قابلیت صادرات را دارند، اما معمولا لباس هایی که دارای کار دست یا دوخت زیاد هستند، شرایط صادراتشان از ایران بهتر می باشد.

ادامه مطلب  رمز و راز رسیدن به درآمد 50 میلیونی

لباس هایی همچون لباس عروس، لباس های زنانه ی کار شده، صنایع دستی چرم، پوشاک گرم و بافت های زمستانی از شرایط خوبی برای صادرات از ایران برخوردارند. ولی باز با این توصیفات هر لباسی که از لحاظ قیمت و کیفیت، در حد رقابت هستند قابلیت صادرات را دارند.

لباس زنانه

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *