آرزوی ثروتی را که در کودکی داشتم با ترفندی ناب محقق کردم

آرزوی ثروتی را که در کودکی داشتم با ترفندی ناب محقق کردم

از دوران کودکی در آرزوی ثروتمند شدن بودم زمانی که در جوانی وارد حوزه تجهیزات آتش نشانی شدم به طور باور نکردنی به سرعت پله های موفقیت را طی کردم و در نهایت به ثروت کلانی دست یافتم لذا در این راه رویای کودکی ام را به حقیقت تبدیل کنم. دعوت می کنم در ادامه مقاله با من همراه باشید تا با انواع پر کاربرد این محصول  آشنا شوید.

اعلام حریق

معمولا در شروع پروژه های سیستم های اعلام حریق کارفرمایان نیاز دارند که یک براورد حدودی ای از سیستم اعلان حریق پروژه خود داشته باشند و اگر این پروژه حجم آن بزرگ باشد، مشمول صرف وقت و هزینه برای پیمانکاران است تا یک براورد حدودی برای آن پروژه بدست بیاورند. در اين نرم افزار آنلاين با وارد كردن مقادير اوليه نظير تعداد طبقات ساختمان، تعداد واحدها، زير بناي ساختمان، تعداد طبقات پاركينگ و… مي توانيد بصورت آنلاين محدوده قيمتي پروژه خود را برآورد نماييد. همچنين تعداد تجهيزات اعلان حريق مورد نياز نيز براي شما ليست خواهد شد.

اعلام حریق

اعلام حریق آریاک

اعلام حریق آریاک یکی از به روزترین استانداردهای طراحی سیستم های اعلان حریق می باشد که هر سه سال به روز رسانی می شود.  انسان­ها دریافتند که واکنش سریع به حریق در کنترل آن مهم است. در چند قرن­ اخیر، زمانی که کسی متوجه آتش سوزی می­ شد، نگهبانان شیفت شب با استفاده از زنگ دستی به گروه­ ها یا ادارات آتش نشانی اعلام خطر می­کردند؛ امروزه با پیشرفت تکنولوژی سیستم اعلام حربق عملیات اعلام و مهار آتش در کمترین زمان ممکن صورت می گیرید. همانطور که می دانید سیستم کنترل پنل اعلام حریق وظیفه پردازش مرکزی و پایش و کنترل سیستم را بر عهده دارد. لازم به ذکر است که محل نصب دستگاه مرکز اعلام حریق باید کاملا روشن باشد، بنابراین لازم است مکانی که در آن تابلو کنترل مرکزی نصب شده است مجهز به سیستم روشنایی اضطراری باشد.

ادامه مطلب  ایده پولسازم من را به ثروت رساند

اعلام حریق آریاک

اعلام حریق ساختمان

به طور کلی هر سیستم اعلام حریق ساختمان از بخش های زیر تشکیل شده است که شامل؛ مرکز کنترل اعلام حریق: که وظیفه کنترل ورودی ها و خروجی ها را بر عهده دارد. تجهیزات ورودی: نظیر انواع دتکتورهای دود، حرارت، گاز، شعله، شستی اعلام حریق و… . انواع تجهیزات هشداردهنده: نظیر آژیر اعلام حریق، فلاشر و… . منبع تغذیه: که وظیفه تامین انرژی الکتریکی سیستم را در طول دوره فعالیتش بر عهده دارد. تجهیزات جانبی دیگری نیز نظیر انواع ماژول های ورودی و ماژول های خروجی که برای ارتباط سیستم اعلان حریق با سایر سیستم ها و تجهیزات به کار می روند.

اعلام حریق ساختمان

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *