آشنایی ام با حوزه خرما باعث میلیاردر شدنم شد

آشنایی ام با حوزه خرما باعث میلیاردر شدنم شد

این روز ها اکثر افراد در پی شغلی هستند که زندگی خود را دگرگون کنند و به سرمایه برسند ولی حاضر نیستند ریسک کنند و سرمایه ای وسط بگذارند، من توانستم با اعتماد به بازار تجارت و شروع کسب و کارخود در زمینه خرما به موفقیت دست پیدا کنم.

 خرما مضافتی بم

پارامتر های زیادی بر تعیین قیمت خرما مضافتی بم تاثیر گذار هستند و مهمترین و اولین پارامتر را می‌ توان کیفیت این محصولات اشاره کرد، خرما های با کیفیت و درجه یک نسبت به سایر خرما ها دارایی قیمت بیشتری هستند.

آن ها هر چه کیفیت محصولات بیشتر باشد، قیمت ها نیز بیشتر هستند و این مشخصه نشان دهنده کیفیت کالا تلقی می گردد.

از دیگر عوامل موثر نحوه بسته بندی و فله بودن این خرما ها می باشد و کاملاً روشن است خرما هایی که بسته بندی شده اند، گران تر هستند.

هزینه های مربوط به بسته‌ بندی نیز به قیمت خرما ها افزوده می‌شود.

توجه به برند بسته‌ بندی کننده نیز حائز اهمیت است برند هایی که شناخته شده هستند و محصولات با کیفیتی به بازار ارائه می‌ کنند.

برای این کار برند خود را در فضای مجازی و به شیوه های مختلف تبلیغ می‌ کنند که هر چه این برند ها مشهور تر و شناخته شده باشند، کیفیت محصول آن ها نیز بیشتر است و قیمت بیشتری را برای کالای خود در نظر می‌ گیرند، اگر چه با روش‌ های خرید می‌ توان قیمت‌ ها را کاهش داده و کالای مورد نظر را با قیمت مناسب خریداری کرد.

ادامه مطلب  تنها راز ثروتمند شدن در ایران از بین روش­های مختلف

خرما مضافتی بم

خرما رطب

بیاید کمی در باره فروش عمده خرما رطب و مراکز خرید عمده آن در بازار بیشتر صحبت نمائیم. خرما محصولیست گرمسیر و عمدتان در اب و هوای گرم کشت می شود. اگر توجه کرده باشید عمده تولید خرما مر تبت به شهر های جنوبی کشور یعنی کرمان، بم ، جیرفت ، خوزستان، قیرو کارزین و غیره می باشد.

در واقعه خرما دارای انواع مختلفیست که در ادامه در باره انواع آن با شما بیشتر صحبت خواهیم نمود: انواع خرما عبارتند از: خرمای مضافتی: این نوع به خرمای صادراتی در بازار های ایران شهرت دارد که عمدتا با بسته بندی های ۵ الی ۱۰ کیلویی به فروش میرسد. خرمای مضافتی در شهرهای چون بم و جیرفت و عنبر باد کشت می شود اما بهترین کیفیت خرما مضافتی که از فروش بالایی برخوردار است مربوط به خرمای تولید شده در بم می باشد.

شهربم از بنای تاریخ بسیاری برخوردار است و در زمینه تولید انواع خرما مضافتی صادراتی رتبه اول را در کشور دارد و در کشور و جهان خرمای این منطقه شهرت جهانی دارد. خرمای کلوته: اگر سری به جیرفت شهری واقع در استان کرمان بزنید باغات بسیاری را مشاهده خواهید نمود که خرمای کلوته را در حجم های مختلفی تولید و بسته بندی می کنند فروش عمده خرما کلوته جیرف در زمان رمضان در اوج خود قرار خواهد گرفت.

خرما رطب

خرما مرداسنگ بندرعباس

مصرف این نوع خرما مرداسنگ بندر عباس با چای بسیار لذت بخش است و یک تقویت کننده بسیار عالی برای بدن است زیرا دارای املاح فراوان و ویتامین می باشد.

ادامه مطلب  به واسطه والدین مسولیت پذیر من هم ثروتمند شدم

به همین سبب مصرف آن جهت رفع گرسنگی و تامین انرژی لازم به عنوان میان وعده بسیار عالی می باشد، طعم خوش و لذت بخش این خرما سبب شده است تا مورد پسند مصرف کنندگان بسیاری قرار گیرد و برای آن تقاضای مناسبی وجود دارد.

این نوع خرما بیشتر در شهرهای جیرفت و هرمزگان تولید می شود و از ارقام خوب خرما می باشد و به جهت اینکه تولید آن کم است.

تولید آن به صورت محدود و تنها در برخی استانها مانند کرمان و به میزان کمتر در برخی نواحی جنوبی انجام می گیرد، این نوع خرما غنی از آنتی اکسیدان است و همچنین دارای تانن می باشد که مانع آسیب سلولها می شود.

مصرف خرما مرداسنگ با معده خالی برای برطرف کردن کرم روده بسیار مناسب می باشد و همچنین خوردن آن سبب رفع التهاب بدن می شود.

این محصول دارای ویتامینهای مختلف مانند آ، ب، ث و ای می باشد و همچنین دارای املاح معدنی مانند منیزیم است و خاصیت ضد سرطانی دارد.

خرما مرداسنگ بندرعباس

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *