11
آیا فالوور واقعی وجود دارد؟

آیا فالوور واقعی وجود دارد؟

افزایش فالوور اینستاگرام یکی از بزرگترین دغدغه های افراد در شبکه های اجتماعی در حال حاضر است. بنابراین امروزه همه به دنبال خرید فالوور برای صفحه اینستاگرام خود هستند تا اعتماد را به پیج را افزایش دهند.

آیا فالوور واقعی وجود دارد؟ خرید فالوور اینستاگرام به قدری در ایران و جهان رواج یافته است که در حال حاضر صدها فروشگاه آنلاین برای پیج خود فالوورهای ایرانی اینستاگرام می خرند.

امروز عباراتی را در فضای مجازی می بینم به نام خرید فالوور واقعی. این سایت ها دائماً تبلیغ می کنند که به شما اجازه می دهند ۱۰۰٪ فالوور واقعی بخرید.

اما این گفته تا چه اندازه درست است؟ آیا چنین سیستم هایی بر رشد کسب و کار شما تأثیر خواهند گذاشت؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خرید فالوور واقعی موضوع مهمی است و برای خرید به هر سایتی نمی توان اعتماد کرد. حتی اگر فالوورهایی که خریداری می کنید واقعی باشند،

اینستاگرام ممکن است پس از مدتی فالوورهای شما را به دلیل نحوه تزریق آنها به صفحه شما حذف کند. البته این تنها در صورتی است که آنها ماهیت رباتیک داشته باشند.

فالوور فعال یعنی چه؟

ابتدا بهتر است به معنی و مفهوم اصلی فالوورهای فعال در اینستاگرام بپردازیم. فالوورهای فعال اکانت های اینستاگرامی هستند که برای یک فرد خاص هستند و روزانه فعالیت می کنند.

یک فالوور فعال بر خلاف فالوور فیک کاملا فعال است و با تبلیغات و ارسال مطالب مختلف در صفحه اینستاگرام خود به مشتری تبدیل می شود. زیرا می دانیم که پشت این اکانت اینستاگرام یک شخص واقعی نه یک ربات. فالوور فعال به این معنی است که با خرید آن می توانید فروش صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید و از آن تعاملاتی مانند لایک و کامنت بگیرید.

آیا فالوور واقعی وجود دارد

تفاوت بین فالوور واقعی و فعال چیست؟

با توجه به شباهت های معنایی بین فالوورهای واقعی و فعال، احتمالاً در مورد معنای آنها سردرگم خواهید شد. فالوورهای فعال حساب‌هایی هستند که افراد می‌توانند در آن‌ها تبدیل به مشتری شوند و با آنها تعامل داشته باشند.

اما فالوورهای واقعی اکانت هایی هستند که پروفایل و اطلاعات بسیار طبیعی در مورد پیج ها دارند و کاملا شبیه اکانت های ایرانی ها هستند.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام در هر صفحه مزایای مختلفی خواهد داشت. گویی افت نمی کنند و با اکانت های طبیعی مشابه اکانت های فعال، اعتبار صفحه شما را افزایش می دهند.

آیا امکان خرید فالوور فعال برای صفحه اینستاگرام وجود دارد؟

اکنون که اهمیت فالوور فعال را درک کرده اید، قطعا به دنبال خرید یک فالوور فعال برای صفحه خود هستید. اگر امکان خرید فالوور فعال برای افراد وجود داشته باشد، کار بسیار آسان تری برای افزایش رنک صفحه خود خواهند داشت و می توانند در مدت زمان کوتاهی آن را کسب کنند.

زیرا راز افزایش رتبه و فروش در اینستاگرام وجود تعداد زیادی فالوور فعال است که صفحه را در قسمت اکسپلورر با لایک، کامنت و سایر تعاملات به افراد دیگر نشان می دهند.

از طرفی هزاران فالوور فعال خریداری شده را می توان به مشتری تبدیل کرد و هزینه ها را جبران کرد. آیا اکنون می توانم یک فالوور فعال بخرم؟

خرید فالوور واقعی

اینستاگرام یکی از بزرگترین و قدرتمندترین موتورهای جستجوی جهان است که پلتفرمی بسیار جذاب و امن برای تمامی کاربران در سراسر جهان است.

قطعا اینستاگرام نیز مانند گوگل از تمامی میانبرها و کلاهبرداری ها در بین صفحات کاربران جلوگیری می کند و تقریبا راهی جز تبلیغات و تلاش برای جذب مخاطب برای افزایش سود و فروش وجود ندارد.

با در نظر گرفتن این موضوع توصیه می‌شود گول برخی وبسایت‌ها را در فروش فالوورهای فعال که در پیج شما تعامل خواهند داشت، نخورید؛ زیرا همگی کلاهبردار هستند و به طور قطع توانایی واریز فالوور فعال را ندارند. در این مطلب تمام توضیحاتی را که برای گرفتن جواب سوال “آیا فالوور واقعی وجود دارد؟” نیاز بود، مطالعه کردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.