آیا میدانید چگونه با ساخت انواع توری میلیاردر شوم؟

آیا میدانید چگونه با ساخت انواع توری میلیاردر شوم؟

بعد از ساخت و تولید انواع مختلف توری نظیر اکسپندد، پلیسه و پلاستیکی در فضای اینترنتی شروع به تبلیغات کردم و مشتری های مختلفی در شهرهای گوناگون پیدا کردم که باعث بالاتر رفتن درآمدم شد.

توری پلیسه

از مزایای توری پلیسه بسته شدن خودکار آن به خاطر داشتن قفل مگنتی می باشد و در این صورت دیگر نگرانی بابت باز ماندن آن نخواهید داشت این توری قابلیت نصب روی همه انواع درب دوجداره و پنجره ها را دارد همچنین طول عمر بالایی داشته و بر اساس کیفیت آن مقرون به صرفه است.

یکی دیگر از انواع این توری پلیسه مدل توری آلومینیومی کشویی است که همانند کشو باز و بسته می شود قیمت این توری ها با توجه به میزان مساحت مورد نیاز به مترمربع و نوع رنگ آن تعیین می گردد امروزه در اکثرا بالکن و تراس ها از این توری استفاده می شود.

یک طرف آن ثابت است و طرف دیگر باز شده و جمع می شود و به راحتی سر جای خود قرار می گیرد این توری ها طوری طراحی شده اند که با باز شدن ثابت می ماند و مدام جمع نمی شود و از این بابت خیال افراد داخل خانه به ویژه بانوان راحت می باشد.

توری پلیسه

توری اکسپندد

همانطور که گفته شد توری اکسپندد متال در زیبا سازی فضای سبز شهری بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و به خاطر طراحی مشبکی که دارند نورپردازی در شب جلوه ی زیبایی ایجاد می کند.

استفاده در ساخت وال گرین: یکی از مهم ترین وسیله برای طراحی دیوار سبز در سطح شهر همین ورق های اکسپندد متال هستند که با توجه به ضد زنگ بودن این محصول با آبیاری گیاه هیچ مشکلی نظیر زنگ زدگی و پوسیدگی برای آن  پیش نمی آید.

ادامه مطلب  همه ثروت‌ ها از یک اندیشه به دست می آیند

استفاده در ساخت فلاورباکس: همان گونه که بیان شد این ورق ها در عوامل جوی بسیار مقاومت داشته و برای ساخت گلدان های مدرن در سطح شهر از این محصول استفاده می شود.

استفاده در حفاظ کشی ها در سطح شهر: از این محصول در حفاظ یا همان دیوار کشی منطقه هایی که گل کاری شده یا پارک ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. دلایل مهم برای انتخاب این محصول در این است که تولید زباله ی این محصول بسیار کم بوده و میشود گفت نزدیک صفر است و در صورت خرابی این پانل ها قابلیت بازیافت شدن وجود دارد.

توری اکسپندد

توری پلاستیکی

ممکن است با شنیدن توری پلاستیکی ارزان و یا شل و ول بودن آن در ذهن شما به وجود بیاید توری پلاستیکی شیراز از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است و جزء بادوام ترین و قابل اعتماد ترین نوع توری می باشد که می توانید از آن برای مصارف زیادی استفاده نمایید.

این توری برای حصارکشی بسیار مناسب است و به آسانی و به سرعت نصب می گردد.

توری پلاستیکی طی ۱۰ سال گذشته جزء بهترین نوع توری به شمار می رود که برای حصار کشی اطراف منازل مختلف از آن استفاده می کنن.

د این حصار از مواد گرانول pvc ساخته شده و با مواد صنعتی بسیار مرغوبی تشکیل  شده است و در برابر آب و فشار نیز مقاومت بسیار خوبی دارد این توری پلاستیکی همچنین از نظر زیبایی نیز سطح قابل قبولی دارد و به صورت ریز بافت و درشت بافت نیز می باشد.

ادامه مطلب  برنج من را در مسیر میلیاردی قرار داد

توری پلاستیکی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *