ارتباط سحر خیزی با موفقیت چیست؟

ارتباط سحر خیزی با موفقیت چیست؟

در بسیاری از کتاب ها از بزرگان بسیاری نقل شده که افراد سحرخیز موفق تر هستند زیرا این افراد با داشتن وقت زیاد در طول روز به همه کار های خود رسیدگی می‌کنند و از برنامه ریزی درستی نیز استفاده می کنند. من هم با استفاده از این روش توانستم در حوزه پسته به ثروت برسم.

پسته بادامی خام

آیا می دانید قیمت پسته بادامی خام در سال ۱۴۰۱ چه میزان بوده است و سهم هر یک از شهرستانهای جنوب کشور از تولید این محصول چند تن ارزیابی شده است؟

به طور حتم نمی توان به طور دقیق به محاسبه مجموع تولیدات استان های جنوبی در حوزه تولید پسته بادامی پرداخت و بخش مهمی از آماری که در اختیار ما قرار می گیرد به طور تقریبی به تولید این محصول در استانهای کشور اشاره دارد.

با این وجود به طور حتم بزرگ ترین تولید کننده پسته بادامی در کشور در طول چند دهه گذشته استان های جنوب کشور بوده است و برای همین است که هر ساله بالاترین حجم و وزن تولید و فروش پسته بادامی را در کشور دارد. پسته بادامی خام رتبه اول تولید پسته را در سالهای گذشته از آن خود کرده است. به همین جهت بخش مهمی از صادرات استان متعلق به تولیدات برداشت شده در حوزه پسته است.

پسته بادامی خام

پسته گرمسار

آیا می دانید که تولید و قیمت پسته گرمسار در ایران در سال ۲۰۲۱ میلادی به دلیل تغییرات اقلیمی کاهش قابل ملاحظه ای داشته است و برداشت این محصول در مقایسه با سال قبل از آن داشته است؟ آیا می دانید که به همین دلیل حجم صادرات این محصول در چند سال گذشته تا حدودی کاهش یافته بود؟

ادامه مطلب  با ایده های پولسازم به ثروت رسیدم!

پسته یکی از مهم ترین خکشبار شناخته شده در دنیا است که خاستگاه اصلی آن کشور ایران می باشد و برای همین است که بسیاری از کشورهای دنیا خواهان خرید پسته از کشور ما هستند.با این وجود و بنا به دلایل متعدد تولید پسته در کشور در چند سال گذشته دستخوش تغییراتی بوده است و این امر باعث شده است که ایران بخشی از سهم خود از بازارهای جهانی را از دست بدهد.

به گونه ای که در اخبار منتشر شده در ارتباط با حجم تولید پسته در ایران در سال ۱۴۰۰ شاهد کاهش قابل توجه این محصول نسبت به سال قبل از آن بوده ایم.

پسته گرمسار

پسته تبریز

آیا می دانید میزان فروش و قیمت پسته تبریز صادراتی ایران به قرقیزستان در سال ۱۴۰۰ چقدر بوده است و جهشی که کشورمان در این زمینه داشته به چه میزان بوده است؟

ایران یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان پسته در دنیا است. حجم صادرات پسته در سال ۱۴۰۰ به کشور قرقیزستان در مقایسه با بسیاری از کشورهای آسیایی بیشتر بوده و نسبتا قابل توجه بوده است.

در این سال شاهد بودیم کشور ما با صادرات چند میلیون دلاری پسته حجم بالایی از صادرات را به قرقیزستان داشته است. ارز صادرات پسته با پوست به این کشور بر اساس آمار منتشر شده توسط مراجع رسمی در حدود ۴۵ میلیون دلار بوده است.

پسته تبریز

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *