از عادی بودن دست بکشید تا فردی ثروتمند شوید

از عادی بودن دست بکشید تا فردی ثروتمند شوید

مشکلی که اکثر افراد جامعه دارند این است که تمامی کارهایشان را به شکل عادی انجام می دهند اما توقع دارند که فردی ثروتمند باشند در صورتی که باید از عادی بودن دست بکشند تا تبدیل به فردی پولدار شوند به عنوان مثال یکی از عادت های افراد ثروتمند ریسک کردن است که باعث شده تا موفق شوند آن ها از تجربه کردن موقعیت های جدید نترسیدند و آن ها را امتحان کردند، شما نیز می توانید فعالیت خود را در حوزه بنتونیت آغاز کنید تا در دسته افراد ثروتمند قرار بگیرید.

بنتونیت کشاورزی

هنگامی که یک کوه آتشفشان فوران می کند در خاکسترهای آن شما می توانید ماده‌ای را بیابید به نام بنتونیت کشاورزی که کانی رسی محسوب می شود، بنتونیت در کشاورزی، ریخته گری، سرامیک سازی و ساخت انواع دیگر کالاها و صنایع استفاده می شود که در ادامه بیش تر با آن آشنا خواهید شد.

بنتونیت حاوی مواد معدنی بسیار خوب و مفیدی می باشد و از بنتونیت در کشاورزی هم استفاده می کنند و از جمله مواد معدنی موجود در آن می توان به مونتموریلونیت، اسمکتیت و غیره اشاره کرد.

بنتونیت یک ماده است که خواص کلوئیدی قوی دارد و هنگامی که آن را با آب مخلوط کنیم حجم آن چندین برابر می‌ شود و یک لایه چسبناک و ژله ای مانند را تشکیل می دهد.

بنتونیت کشاورزی

بنتونیت ارت

در کشاورزی نیز از بنتونیت استفاده های زیادی می شود از جمله این که این ماده باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود و به دلیل این که بنتونیت ارت توانایی جذب بالایی دارد و می تواند آب را در خود نگه داری کند پس این ماده در مناطق کم آب بسیار مفید می باشد و می توان در آن مناطق از آن استفاده کرد و همچنین قادر است بازدهی کود کشاورزی بالا ببرد.

ادامه مطلب  با درس گرفتن از شکسته هایم سرانجام به موفقیت رسیدم

و به طور چشمگیر و تاثیر گذاری از آلودگی آبهای زیرزمینی پیش گیری می کند و خطرات ناشی از استفاده مکرر کودهای شیمیایی را نیز کاهش می دهد و همچنین باعث افزایش تولیدات کشاورزی می شود و قادر است از سوزش ریشه گیاهان جلوگیری کند زیرا با ته نشین کردن مواد می تواند آنان را به آرامی ازاد سازی کند و در نتیجه برای گیاه مضر نمی باشد.

بنتونیت حتی قادر است که بوی بد کودهای حیوانی را کاهش دهد و بهره وری آنها را بالا ببرد همچنین به دلیل این که قادر است بستر مناسب ایجاد کند برای کشتهای چمن یا گلخانه ها نیز بسیار مناسب می باشد.

بنتونیت ارت

بنتونیت اکتیو

از بنتونیت برای چیزهای مختلفی استفاده می شود از جمله استفاده از بنتونیت اکتیو در صنعت ریخته گری است.

همان طور که گفته شد بنتونیت از خاکسترهای کوه های آتشفشانی استخراج می شود و چنانچه اگر در یک محل کوه آتشفشان وجود نداشته باشد می توان بنتونیت را از معدن سنگ استخراج کرد.

بنتونیت یک ماده کاملاً جامد است و می‌ توانید آن را از کوه استخراج کنید بدین صورت که ابتدا آنها را خورد می کنند و سپس با افزودن سودا، هنگامی که فعال شد آن را خارج می سازند.

در صنایعی مانند ریخته گریها نیز از بنتونیت به عنوان اتصال دهنده شن و ماسه استفاده می کنند که طی فرایندی باعث فشردگی و پایداری مناسب آنها می‌ شود در نتیجه کیفیت آن کار را بالا می‌برد همچنین از بنتونیت برای بستر گربه نیز استفاده می کنند.

بنتونیت اکتیو

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *