انگشتر علاوه بر زیبایی به دستانم ثروتم را نیز زیبا کرد

انگشتر علاوه بر زیبایی به دستانم ثروتم را نیز زیبا کرد

زیبایی ثروت در کسب کردن آن خلاصه می شود، کسب ثروت آنقدرها هم مسئله پیچیده و دور از ذهنی نیست و من توانستم صرفا با تغییر روند کسب وکار خود و ورود به حوزه انگشتر آن را بدست بی آورم و به یک فرد میلیاردر تبدیل شوم.

انگشتر زنانه

شاید ندانید که استفاده از انگشتر زنانه شیک در جنسهای نقره و طلا برای بانوان بسیار مفید می‌باشد و انگشترهایی که دارای سنگهای با ارزش مانند عقیق، فیروزه و غیره می‌باشند خاصیت درمانی برای بدنشان دارد و برای روح و روانشان بسیار مفید می‌باشد بدین رو بیشتر خانمها سعی دارند از این انگشترها برای انگشتان خود استفاده نمایند.

یکی از مواردی که در زمان خرید انگشتر طلا و نقره باید دقت نمایید اصل بودن آنها و نگینشان می‌باشد، البته بعضی فروشنده ها صادقانه در رابطه با نگینهای برلیان یا اتمی اطلاعاتی را در اختبار خریدار قرار می‌دهند و بعضیها نیز متاسفانه چیزی نمی‌گویند پس باید اطلاعات کمی در این رابطه داشته باشید تا کلاه سرتان نرود.

انگشتر زنانه

انگشتر شرف الشمس

با توجه به تاریخچه سنگ شرف الشمس، این سنگ در میان مردمان گذشته نیز بسیار محبوب بوده و حتی به هنگام جنگ و مبارزه به عنوان سنگ محافظ جان از آن استفاده می کردند. همچنین به اعتقاد برخی ها همراه داشتن انگشتر شرف الشمس موجب رونق رزق و روزی می شود.

 

خواص ماورایی این سنگ در صورتی که طلسم شرف الشمس بر روی آن حک شده باشد مورد تایید پیامبران و امامان نیز بوده و این سنگ را برگزیده می دانستند و بر این باور بودند که برای صاحبش موهبت های بسیاری از قبیل فتح نبرد ها و دفع بلایا و غیره به همراه دارد. نکته مهم این است که اثرات جادویی این سنگ ها ذاتى نبوده بلکه قدرتی از سوی خداوند متعال است.

ادامه مطلب  من اینگونه پولدار و ثروتمند شدم

در روایات اسلامی زیادی آمده است که انگشترهای شرف‌ الشمس باعث افزایش روزی برای افراد خانواده می گردد و این امر ثابت شده می باشد.

انگشتر شرف الشمس

انگشتر هوشمند

بعضی از مدلهای انگشتر زنانه شیک و حلقه های هوشمند علاوه بر داشتن این سنسورها بسیار خاص و لاکچری هستند و افرادی که ظاهر برایشان مهم است می توانند مدل انگشتر هوشمند لاکچری را خریداری نمایند در آن سو یکسری انگشتر هوشمند وجود دارد که داده هایی در باب اندازه جابجایی شما در طول شبانه روز به هنگام خواب، میزان حجم اکسیژن، میزان ضربان قلب، و غیره را گردآوری می کند داده هایی که موجب می شود با دادن امتیاز خواب به شما کمک کند تا بهتر متوجه شوید که در طول شب خواب راحتی را تجربه کرده اید یا خیر شما می توانید با نشان دادن این امتیاز برای کسب تجربه بهتر خواب خود تلاش کنید.

نمونه ای از این حلقه ها با قابلیت امنیتی Nimb نام دارد که به محض فشار دادن آن یک هشدار به شماره مورد نظرتان ارسال می شود، البته در صورتی که به صورت اشتباه این پیام را ارسال کرده باشید تا ۲۰ ثانیه بعد از آن می توانید پیام را لغو کنید، لغو پیام تنها با رمز عبور انجام می شود و تنها شخص شما می توانید آن را لغو کند.

انگشتر هوشمند

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *