باطری ماشین تیگو 5

باطری ماشین به زندگی ام برق ثروت وصل کرد

شاید از شنیدن این جمله تعجب کنید، اما باید به شما بگویم این حقیقت دارد و این اتفاق واقعا افتاده است چراکه بنده توانستم با راه اندازی یک کسب و کار در خصوص تولید و عرضه انواع باطری ماشین به سراسر کشور به کسب درآمد بالایی برسم که موجب بالا رفتن میزان ثروتم شد.

باطری ماشین توربو

باطری ماشین توربو محصول شرکت دلکور کره است اما در ایران هم توسط تولیدکنندگان برتر و طبق بالاترین سطح از استانداردهای جهانی در حال تولید می باشد.

هر زمان بر روی باطری ماشین توربو علامت اختصاری MF را مشاهده کردید به این معنی خواهد بود که از تعویض آب بی نیاز بوده و در فهرست باطری های خشک قرار دارد.

بهترین نوع از باطری ماشین توربو نمونه های اتمی خشک هستند که نیازی نیست مراقبت های خاصی در مورد آن ها انجام بگیرد.

فقط باید نشانگر سه حالته روی بدنه باطری را چک کرد که اگر رنگ سبز داشت به معنی شارژ کامل، رنگ سیاه نیمه شدن شارژ و رنگ سفید اتمام عمر مفید باطری را نشان می دهند.

باطری ماشین توربو طیف گسترده ای از محصولات شامل آمپراژ ۵۵ تا ۲۰۰ را دربر می گیرند و تمامی محصولات اصل از ضمانت نامه های معتبر برخوردار هستند.

باطری ماشین توربو

باطری ماشین تیبا ۲

تیبا ۲ مدلی به روز و تقویت شده از پراید است و بهترین باطری ماشین تیبا ۲ باید مشخصاتی مانند آمپراژ ۵۰ و ولتاژ ۱۲ داشته باشد.

تیبا ۲ به نمونه های بدون صندوق یا هاچ بک این مدل از خودرو گفته می شود و باطری آن دارای مشخصات فنی استانداردی است.

ادامه مطلب  خرید قفل رمزدار درب

نمونه متداول باطری ماشین که برای تیبا ۲ استفاده می شود ۵۰ آمپر است اما به کار بردن باطری های ۵۵ و ۶۰ آمپر هم برای تیبا ۲ بدون اشکال هستند.

طراحی باطری ماشین تیبا ۲ براساس استاندارد DIN انجام می گیرد که مطابق با بالاترین سطح از استانداردهای آلمان و اروپا است.

باطری ماشین تیبا 2

باطری ماشین تیگو ۵

باطری های متعددی برای نصب بر انواع خودرو در بازار وجود دارند اما فقط باطری های EFB اوربیتال به عنوان  باطری ماشین تیگو ۵ مناسب هستند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که در فصل تابستان به شکل مداوم کولر خودرو را روشن می کنید و یا دارای سیستم های صوتی قوی هستید حتما باطری ماشین با ظرفیت بالاتر تهیه کنید.

چگونگی استفاده از باطری ماشین تیگو ۵ بر طول عمر آن تاثیر مستقیم می گذارد و در مورد باطری های اسیدی معمولا ۲ سال و باطری های اتمی بین ۲ تا ۳ سال درنظر گرفته می شود.

هرگز منتظر نمانید تا باطری ماشین تیگو ۵ به طور کاملا تخلیه شده و سپس اقدام به تعویض آن کنید بلکه باید با روشن شدن چراغ اخطار فورا اقدامی در جهت خرید یک باطری جدید انجام بگیرد.

باطری ماشین تیگو 5

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *