با ایده های پولسازم به ثروت رسیدم!

با ایده های پولسازم به ثروت رسیدم!

در زندگی ام به دنبال راه و ایده‌ای برای رسیدن به موفقیت و ثروت بودم، و اهداف مختلفی برای خودم ساخته بودم. برای رسیدن به اهداف راه‌های متفاوتی وجود دارد. بهترین مسیر رسیدن به ثروت برای من در حوزه سرامیک بود.

سرامیک رستیک

قیمت سرامیک رستیک بر اساس ابعاد سرامیک، طرح و رنگ سرامیک، جنس و درجه کیفیت سرامیک و… متغیر است. سبک رستیک، سبکی از معماری و طراحی است که در آن از مصالح طبیعی بطوری استفاده می‌شود که تا حد امکان از نظر فرم و بافت، یادآور طبیعت باشد. ابتدا، در اواخر قرن نوزدهم و در طراحی داخلی خانه‌های آمریکایی و کانادایی از سبک رستیک استفاده شد.

به گونه‌ای که ترکیب ظروف چوبی، دکورهای خشن سنگی و چوبی، مبل‌هایی از جنس چوب طبیعی، به خوبی باعث ایجاد یک فضای طبیعی می‌شد.

اغلب از این سبک، در معماری و طراحی داخلی هتل‌ها، ویلاهای جنگلی و کوهستانی، خانه‌های خارج از شهر و روستایی و حتی امروزه، در طراحی داخلی خانه‌های شهری، برای افرادی که به دنبال آرامش و دوری از هرگونه تکنولوژی هستند، استفاده می‌شود.

 

سرامیک رستیک

سرامیک سفید

قیمت سرامیک سفید بر اساس ابعاد و همچنین درجه ۱ یا ۲ بودن تفاوت دارد. کاشی و سرامیک در رنگبندی سفید برای فضاهای مختلف مورد استفاده می باشد. گروه‌های تولیدی کاشی و سرامیک در کشور محصولات خود را با رنگبندی‌های متنوع و با ابعاد گوناگون ارائه می کنند. استفاده از رنگبندی‌های مختلف در فضاهای گوناگون تاثیر مختلفی دارد به عنوان مثال استفاده از رنگبندی روشن برای فضاهای کوچک باعث بزرگ تر دیده شدن فضا و استفاده از رنگ‌های گرم باعث القای حس گرما در محیط می‌شود. کاشی و سرامیک با رنگ سفید  در قسمت‌های مختلفی از بنای ساختمان کاربرد دارد که از جمله می‌توان به دیوار سالن، دیوار آشپزخانه، دیوار سرویس بهداشتی، دیوار حیاط، دیوار راه پله و همچنین کف حیاط و پارکینگ، کف آشپزخانه، کف سرویس بهداشتی و حمام، کف سالن پذیرایی و غیره را نام برد.

ادامه مطلب  ترفندی که موجب کسب ثروتم شد

سرامیک سفید

 

سرامیک دیواری

قیمت سرامیک دیواری بر اساس ابعاد فرضی به صورت قیمت متر مربعی محاسبه می‌شود. سرامیک دیواری جزو یکی از مهم‌ترین عناصر دکوراسیون داخلی منزل هستند و در بخش‌های زیادی از جمله حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. نکته‌ای که حائز اهمیت است این است که سرامیک‌های دیواری معمولاً در معرض رطوبت قرار می‌گیرند و به همین جهت باید مقاومت خوبی در برابر نفوذ رطوبت و آب داشته باشند.

سرامیک‌های دیوار در جنس، تراکم، بافت، طرح، نوع، مدل و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و هر کدام خصوصیات ویژه خودشان را دارند.

سرامیک دیواری

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *