با ایزوگام سقف ثروتم مستحکم شد

با ایزوگام سقف ثروتم مستحکم شد

خوشحالم از این که من هم توانستم در  صنعت ایزوگام کارآفرین باشم و هم توانستم ثروت و رفاه قابل قبولی را از طریق فعالیت در این شغل برای خانواده ام به ارمغان بیاورم. درست است، کار ایزوگام عایق بندی و محکم کردن سقف است. سقف ثروت من هم با ورود به این حرفه عایق بندی شد و توانستم موفقیت خوبی در آن بدست آورم و به ثروت میلیاردی رسیدم.

 

ایزوگام بام گستر

برای اطلاع از بهینه ترین قیمت ایزوگام بام گستر با ما همراه باشید. ایزوگام بام گستر پوششی عایق از جنس قیر و الیافی نظیر پلی استر می باشد که برای جلوگیری از نفوذ آب به سطوح از آن استفاده می شود. این پوشش مقاوم از اجزاء مختلفی تشکیل شده است تا بتواند محافظت از سطوح را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. اولین ماده مورد استفاده در این محافظ، قیر است و معمولا نفوذ پذیری قیر مصرفی در این محصول ۶۰_۷۰ می باشد.

ماده بعدی پلی استر است که متشکل از الیاف مصنوعی بوده و در ضخامت های مختلفی انتخاب و مورد مصرف قرار می گیرد، این ماده از مهم ترین دلایل عایق بودن این محصول می باشد.

ایزوگام بام گستر

ایزوگام بدون فویل

بعد از نصب ایزوگام قیمت ایزوگام بدون فویل باید بین تمام واحدهای آپارتمان به نسبت متراژ آن ها تقسیم شود، ایزوگام بدون فویل محصولی بسیار کارآمد است که جهت عایق کردن سطوح مختلف در برابر نم و رطوبت، مورد استفاده می باشد. ایزوگام در انواع مختلف و به صورت فویل دار یا بدون فویل تولید می گردد که هرکدام به سبب داشتن ویژگی های متفاوت، در مکان های مختلف مورد استفاده هستند. ایزوگام بدون فویل همان طور که از اسمش پیداست بدون فویل آلومینیومی به تولید می رسد و تنها در آخرین مرحله تولید، پودری به نام تالک و یا لایه ای نایلون را به قسمت رویی آن اضافه می کنند.

ادامه مطلب  داشتن یک مربی بسیار خوب عامل ثروتمند شدن من بود

ایزوگام بدون فویل

ایزوگام پشت بام آپارتمان

یک عامل مهم دیگر در تعیین قیمت ایزوگام پشت بام آپارتمان میزان ناهمواری سطوح زیرین است؛ در صورتی که لایه های ایزوگام قدیمی تکه تکه شده یا باد کرده باشد و به صورت یک دست نباشد، هزینه زیرسازی هم به قیمت نهایی اضافه می شود. یکی از روشهای نوین عایق کاری روی پشت بام آپارتمان و سایر نقاط ساختمان ایزوگام است که جایگزین خوبی برای عایقهای قدیمی از جمله قیر است و هزینه نسبتاً مناسبی هم دارد. متراژ ایزوگام به کار رفته نیز در برآورد هزینه کلی نصب نقش دارد و در واقع بخش اصلی هزینه ها به این قسمت مربوط می شود.

ایزوگام پشت بام آپارتمان

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *