با این محصولات دیگر کار نکنید

با این محصولات دیگر کار نکنید

شما با درآمد کم باید تا آخر عمرتان کار کنید و فرصت استراحتی نخواهید داشت اما با محصولات پارچه به راحتی می توانید بهترین درآمد را داشته باشید و از لحاظ خود لذت ببرید.

پارچه رومبلی

همواره سعی کنید تا پارچه رومبلی را با آب سرد آبکشی نمایید تا فرم خود را از دست ندهد و بتوانید آن را برای مدت بیشتری در خانه خود نگهداری نمایید همچنین لکه بر روی آن به راحتی پاک می شود. و به طور کلی از همه نظر استاندارد است و می تواند شما را شگفت زده کند و مشتری همیشگی این محصول خواهید بود و به بقیه نیز پیشنهاد خواهید کرد.

ما ایرانیان همواره به سنتها و آداب و رسوم اهمیت زیادی می دهیم به همین دلیل پارچه رومبلی ترکیبی قدیمی دارای محبوبیت خاصی می باشد زیرا دارای طرحها و رنگهای سنتی و ایرانی خاص می باشد که یادآور سالهای گذشته می باشد. و اکثر افراد میانسال علاقه زیادی به این محصول دارند و به دنبال منبعی برای تهیه آن هستند ولی متاسفانه در این زمینه دچار مشکل هستند زیرا با فروشنده معتبر آشنایی ندارند. و امروز می خواهیم شما را با این مجموعه آشنا کنیم و طریقه تهیه محصول را به صورت آسان و راحت به شما آموزش دهیم و اطلاعات کافی در این زمینه را به شما منتقل نماییم.

پارچه رومبلی

پارچه جین ترکمن

این روزها لباسهای مختلفی از پارچه جین ترکمن تهیه می شود که در بسیاری از آنها از پارچه جین ترکمن رنگی استفاده شده است.

از این رو محبوبیت و جذابیت این پارچه در بین افراد زیاد شده است، در قسمتهای بالا در مورد این پارچه مطالب نقل شده اما جالب است بدانید که اولین بار که جوانان این شلوار جین اسلش را پوشیدند به عنوان یک سبک یاغی گری و شورشی از آن استفاده کردند.

ادامه مطلب  با انجام این فعالیت به اهدافم رسیدم

همچنین این سبک برای جوانان الهام گرفته از فیلمهای هالیوودی از جمله، فیلمی در سال ۱۹۵۳ با بازی مارلون براندو و نام the wild one و همچنین فیلمی در سال ۱۹۵۵ با بازی جیمز دین و نام Rebel Without a Cause که از برترین فیلمها در آن سالها به شمار می رفتند البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که پوشیدن این شلوار در برخی از مکانهای عمومی همچون تئاتر، مدرسه و غیره ممنوع شد.

پارچه جین ترکمن

پارچه جین ضخیم

پارچه جین ضخیم سنگشور شده پارچه ای است که درحین تولید از دستگاه مخصوص این کار عبور داده می شوند تا صدمات جزئی درسطح بافت پارچه ایجاد کند که پارچه به حالت قدیمی وکهنه درآید این نوع پارچه هم خواهان مخصوص به خود را دارد.

یکی ازمزایای کاربا کارخانه تولیدی ما این است که فروش مستقیم از کارخانه تولیدی و ارسال به مکان مورد نظر شما را داریم، چرا که خریدارمی داند که با خرید مستقیم از کارخانه می تواند محصول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب وبا کیفت بسیار بالا، کالای خود را تحویل بگیرد.

علاوه برتولید انواع پارچه های جین، تولید پارچه های کتان درانواع مختلف برای پوشاک و منسوجات خانگی و پارچه های مبلی، پارچه های لنین، پارچه های پشمی وفوتر… بیش از۳۰ مدل از انواع پارچه های مطلوب ومرغوب نیز در سبد تولیداتمان قرار دارد.

درهنگام بافت جین کشی یا استرچ به الیاف آن مواد پلاستیکی که به پارچه حالت کشی می دهد اضافه می کنیم ومیزان کشی بودن پارچه دراین جین بستگی به میزان مواد آن بستگی دارد که به بیشتر برای لباسهای زنانه ستهای ورزشی و…می توان اشاره کرد.

ادامه مطلب  قرص هایی که قلب موفقیت شما را به تپش در می آورد

 

پارچه جین ضخیم

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *