با این کسب و کار آرزویی به دلت نمی ماند

با این کسب و کار آرزویی به دلت نمی ماند

ذهن اکثر افراد درگیر این است که در چه شغلی وارد بشوند که درآمد خوبی به دست بیاورند و یا اینکه برئند در کارهای دولتی مشغول بشوند که از مزایا و .. آن استفاده کنند.

اما در اینجا در ابتدا ما ذهن شما را بزرگ می کنیم و اطلاعاتی می دهیم تا بدانید بهترین کاری که می توانید آن را انجام بدهید چیست و با افق جدیدی شما را آشنا می کنیم تا بتوانید درست ترین مسیر را انتخاب کنید.

در اینجا نمونه ای از محصولات این کارآفرین بزرگ که در حوزه اسانس مشغول به فعالیت هستند را گذاشتیم تا بیشتر با ما آشنا شوید.

اسانس های گیاهی

اسانس ها در بسیاری از تیره های گیاهان عالی یافت می شوند محل تشکیل و جایگزینی اسانس های گیاهی بستگی به تیره های مختلف دارد مثلا در گیاهان تیره نعنائیان اسانس ها در تارهای ترشح کننده و در تیره چتریان در لوله های روغن،یافت می شوند.

دانشمندان معتقدند که این مواد ممکن است به طور مستقیم از تغییرات پرتوپلاسم،یا در اثر تجزیه شدن لایه های رزینی شده دیواره سلولی و یا در اثر هیدرولیز بعضی از گلیکوزیدهای مشخص به وجود آیند.درجه پخش این روغن ها در گیاهان نیز مختلف می باشن

مثلا در گیاهان تیره مخروطیان در تمام بافت های گیاهی وجود دارند.در صورتی که در گل سرخ فقط در گلبرگ و در دارچین در پوست و برگ و در میوه چتریان فقط در پریکارب و در نعنائیان در تارهای ترشح کننده در برگ ها یافت می شوند.

اسانس های گیاهی

اسانس نعناع فلفلی

نعناع نوعی گیاه معطر می باشد که از اسانس نعناع فلفلی جهت اضافه کردن به لوازم آرایشی، صابون، خمیر دندان و محصولات دیگر استفاده می شود نعناع فلفلی تازه می باشد که افراد زیادی به دلیل فواید آن روزانه به خرید آن می پردازند.

ادامه مطلب  دیدگاه ثروتمندان در رابطه با درآمد

از طعم نعناع فلفلی در مواد غذایی و چاشنیهای خوراکی مانند سالاد، ماست و برنجهای ایرانی استفاده می شود و همچنین نعناع فلفلی پرطرفدار و بسیار سودمند را می توان به صورت چای و دمنوش استفاده نمود به این منظور آن را در آب ریخته و پس از مدت کوتاهی که این آب جوشید باعث می شود تا طعم و خواص آن به درون آب منتقل گردد و یک چای بسیار عالی در مصرف روزانه افراد شود.

اسانس نعناع فلفلی

اسانس زعفران

یکی از با کیفیت ترین و بهترین مواردی که به آن می توانیم اشاره داشته باشیم اسانس زعفران گناباد می باشد، این محصول از ارزش غذایی بسیاری برخوردار بوده و امروزه بیشتر افراد نیز از آن در بیشتر غذاها نیز استفاده می کنند.

به علت اینکه طبیعی بوده و دارای عطر و بوی زعفران خالص را دارد هنگامی که اسانس زعفران خریداری می کنید باید دقت کافی داشته باشید و مشاهده کنید که از چه برندی می باشد و به نوع بسته بندی آن نیز توجه نمایید.

زیرا می تواند در کیفیت آن محصول بسیار تاثیرگذار باشد شما باید در هنگام خرید به علامت استاندارد این محصول دقت کنید و مطمئن باشید که از استاندارد کافی نیز برخوردار می باشد.

اسانس زعفران

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *