با تخصص در حوزه عرقیجات به یک ثروتمند تبدیل شدم

با تخصص در حوزه عرقیجات به یک ثروتمند تبدیل شدم

سالها بود که هرچه تلاش می کردم نتیجه مطلوب را به دست نمی آوردم از آنجا که می خواستم آرامش را به زندگی خانواده ام هدیه دهم تصمیم گرفتم وارد حوزه پولساز عرقیجات بشوم، سپس بعد از چند ماه عایدی بالایی را کسب کردم لذا با تلاش این مسیر را ادامه دادم و اکنون به عنوان یک فرد ثروتمند این حوزه را به شما پیشنهاد می دهم.
عرق نعنا سبز رنگ

عرق نعنا سبز رنگ یک نوشیدنی سالم و طبیعی است که به دو روش صنعتی و سنتی تولید می شود روش سنتی آن به این صورت است که گیاه نعنا را با آب سرد، شستشو داده و به همراه مقدار مشخصی آب داخل دیگهایی از جنس مس یا آلومینیوم ریخته و جوشانده می شود و پس از تبخیر آب، با روش تقطیر (سرد کردن بخار) مایعی به دست می آید که این مایع همان عرق نعنا است. این روش بهتر است که با دیگهای مسی انجام گردد تا خواص اصلی گیاه از بین نرود و عرق نعنای حاصل شده شامل تمامی خواص گیاه باشد در روش صنعتی، عرق نعنا در کارخانه ها و کارگاه های تولیدی، بدون دخالت دست با دستگاه های اتوماتیک و از جنس استیل تولید و بسته بندی می شود.

عرق نعنا سبز رنگ

عرق نعناع

عرق نعناع اثر گرم کننده و قابض دارد، ماده اصلی فعال منتول است که وقتی روی غشاهای مخاطی مالیده شود یا به پوست مالیده شود، انتهای عصبی را تحریک کرده و باعث احساس سردی و گزگز می شود. هنگامی که گیرنده های سرما برانگیخته می شوند، رگهای سطحی منقبض می شوند و رگهای اندامهای داخلی به طور انعکاسی منبسط می شوند. این احتمالاً تسکین درد ناشی از منتول در آنژین صدری را توضیح می دهد برای درد در ناحیه قلب روی یک تکه قند مصرف می شود منتول همچنین اثر بی حس کننده موضعی ملایمی دارد.

ادامه مطلب  با بهترین فرآیند، ثروتمندی را یاد بگیرید

عرق نعناع

عرق نعناع کوهی

 عرق نعناع کوهی به دلیل گیاهی بودن، فیبر بالایی دارد که معده درد ناشی از یبوست یا سوء هاضمه را تسکین می دهد. عطر و مواد و روغن معطر موجود در عرق نعناع با فعال کردن غدد بزاقی در دهان و تحریک آنزیم های گوارشی به گوارش کمک می کند. نعناع توانایی افزایش ترشح و گردش صفرا را دارد که این مسئله به تسریع فرآیند گوارش کمک می کند. تمام عرق های گیاهی از جمله عرق نعناع خاصیت کاهش وزن دارند زیرا برگ نعناع حاوی فیبر رژیمی است و موجب ایجاد حس سیری در فرد می شود.

عرق نعناع کوهی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *