با ترسیم مسیر کسب و کار به موفقیت رسیدم

با ترسیم مسیر کسب و کار به موفقیت رسیدم

مهم‌تر از همه، برای رسیدن به موفقیت در کسب‌ و کارم، ترسیم مسیر رسیدن به موفقیتم بود تا بتوانم با طی کردن آن از پتانسیل ‌های خودم استفاده نمایم. در نتیجه یک روش بسیار ساده برای رسیدن به موفقیت را انتخاب کردم و شروع به تولید و توزیع دماسنج کردم و  توانستم به نتیجه دلخواه برسم و شما هم می توانید برای شروع از محصولات دماسنج زیر آغاز کنید.

دماسنج دیجیتال خودرو

دماسنج دیجیتال خودرو درون کابین نیز در محدوده قرارگیری دکمه های سیستم تهویه اتوماتیک قرار دارد و دمای درون کابین را اندازه می گیرد، به طور کلی می توان گفت که دماسنجها سنسورهایی هستند.

دارای مقاومت که در اثر افزایش دمای محیط این مقاومت کاهش می یابد و با تغییر در مقاومت دماسنج شدت جریان بر حسب کاهش دما یا افزایش دما تغییر می کند.

به نحو دما را شناسایی و نمایش می دهد. البته باید گفته شود که در برخی از سنسورهای درون کابین از فنی الکتریکی و کوچک استفاده می شود.

هوای درون کابین را با مکشی که دارد به سمت سنسور هدایت کند و به از این طریق بتواند دمای هوای درون کابین را اندازه بگیرد.

اما دماسنج بیرون کابین چون در فضای آزاد بوده و دائماً در معرض هوا قرار دارد نیازی به فن نداشته و از فن استفاده نمی کند.

دماسنج دیجیتال خودرو

دماسنج دیجیتال صنعتی

از خصوصیات مختلف یک دماسنج دیجیتال صنعتی تجربی اینگونه است که باید دارای گرمایش و سرمایش سریعی بوده و به سرعت تغیر کند به این شکل که بر اثر حرارت سریع تغیر کند.

ادامه مطلب  زوج های جوان اینگونه پولدار می شوند!

محلول جیوه که در صورت گرما به سرعت تغیر می کند همچنین محصول مورد نظر در شرایط سرما و فشار نیز باید به سرعت به حالت اولیه خود برگردد که در اینصورت توانایی لازم را برای میزان اندازه گیری خواهد داشت.

استفاده از یک ترمومتر یا دماسنج صنعتی این امکان را به مصرف کننده می دهد تا بتواند میزان اندازه دما را در محیطهای گلخانه را بسنجد، گلخانه‌های ساخته شد است.

طراحان برای کنترل بیشتر بر دمای محیط زیست گیاهان لازم است تا به روشهای مختلفی دمای آن سنجیده شده  که این امر در هنگام برداشت محصول نتیجه‌ ی بهتری خواهد داشت.

همچنین به گلخانه دار این اجازه را می‌دهد که مقدار فصل رشد را بتواند افزایش دهد، البته در مناطقی که دمای بسیار بالایی را دارد گزینه بهتری خواهد بود.

دماسنج دیجیتال صنعتی

دماسنج طبی جیوه ای

از بین دماسنج طبی جیوه ای مختلف موجود در بازار دماسنج طبی جیوه ای شاید اولین نوعی از این کالا باشد که با نام بردن از آن در ذهن ما تداعی می شود.

این دماسنجها از دو قسمت اصلی در بدنه شیشه ای خود تشکیل شده اند که عبارت است از قسمت مخزن و یک لوله بسیار باریک مدرج که به یکدیگر متصل اند.

در قسمت مخزن مقدار مشخصی از فلز جیوه قرمز قرار می گیرد. با قرار دادن این قسمت در مجاورت بدن برای اندازه گیری دما فلز داخل مخزن گرم شده و منبسط می شود و در نتیجه حجم داخل میله مدرج را بسته به دمایش پر می کند.

در مرحله بعدی نیز با توجه به سر حدی که جیوه میله را پر کرده، عدد آن را می خوانیم و دما اندازه گیری می شود.این دما سنجها بیشتر به صورت زیر زبانی مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب  راهنمای دریافت سود کلان از طریق کسب و کار اینترنتی

به این صورت که در انتهایی ترین قسمت زیر زبان قرار می گیرد و به آن زمان می دهیم تا سطح جیوه به ثبات برسد و بعد عدد را می خوانیم.

دماسنج طبی جیوه ای

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *