با تعیین هدف و برنامه_ ریزی میلیادر شدم

با تعیین هدف و برنامه‌ ریزی میلیادر شدم

کارتان را برنامه‌ ریزی کنید و روی برنامه‌ ریزی‌ تان کار کنید. این شعار میلیادر شدن است. هیچ کس نمی‌ تواند بدون یک برنامه‌ به خوبی تعریف شده پیشرفت کند. شما باید هدف‌ های روزانه تعیین کنید و سال‌ ها، ماه‌ ها، هفته‌ ها و روزهای‌ تان را به خوبی از پیش برنامه‌ ریزی کنید. با برنامه زیری و تمرکز روی حوزه انواع توری میلیاردر شدم.

توری پلیسه ای

بدین منظور انواع پروفیل فریم و متحرک در رنگ های دلخواه شما در وزن های سبک و سنگین و همچنین انواع نخ های کرد امگا و بتا و همچنین نخوای ایرانی و نیز نوار مویی با کیفیت و چندین مدل یراق گوش در قیمت های مختلف همچنین چندین مدل تسمه در قیمت های مختلف و چندین مدل لاستیک کف را فراهم آورده ایم تا دغدغه خرید آسان و سریع و مقرون به صرفه برای شما وجود نداشته باشد و با خیال راحت سفارش خود را انجام دهید و در نزدیکی محل زندگی با صرف کمترین هزینه و زمان تحویل بگیرید.

ما در مجموعه نیش آسا برای رفاه حال شما انواع توری پلیسه ای وارداتی در برندومارک های مختلف بابا رنگ ها و طرح های گوناگون فراهم کرده ایم تا دچار مشکل و سرگردانی نشوید.

توری پلیسه ای

توری پلیسه ای مگنتی

توری های مدرن پلیسه ای جدیدترین نسل توری های پشه بند است که می‌توان به جای توری های ثابت سنتی در انواع پنجره آهنی یوپی‌وی‌سی آلومینیومی و غیره از آن استفاده کرد.

توری پلیسه ای مگنتی به صورت هایی ساخته می شود که چهارچوب توری به هیچ عنوان در اثر باز و بسته شده‌اند دفرمه نمی‌شود و قابل توجه اینجاست که در اثر باز و بسته شدن تور داخل چهارچوب طول عمر توری نه تنها کم نمی‌شود بلکه بیشتر هم می‌شود و از نظافت خیلی آسان نیز برخوردار است چون فقط در زمان مورد نیاز جهت استفاده از توری می توان آن را باز کرد و در صورت عدم نیاز به توری مانند فصل سرما و یا در زمان هایی که از کولر و وسایل سرمایشی برای خنکی داخل محیط خانه یا محل کار استفاده میکنیم توری پلیسه ای را میتوان بسته و داخل کلاف قرار دهیم بدین ترتیب توری به طور مداوم در مجاورت نور خورشید و گرد و خاک و بارش باران قرار نمی گیرد و کثیف نمیشود.

ادامه مطلب  با سرمایه  خیلی کم ثروتمند شدم

توری پلیسه ای مگنتی

پلیسه پنجره دوجداره

پلیسه پنجره دوجداره دارای ویژگی ها و محاسن زیادی هستند برای مثال این توری ها در شرایط آب و هوایی مختلف سازگاری خوبی با محیط دارند و دچار پوسیدگی پارگی و زنگ زدگی نیز نمی شوند و قابلیت این را دارند که به آسانی باز و بسته شوند.

 

بر روی همه نوع پنجره قابل اجرا میباشند، قابلیت شستشو دارند، دوام خوبی دارند، ظاهر زیبایی دارند نصبشان آسان است و فضای کمی را اشغال می‌کنند و با توجه به همه این محاسن ذکر شده روز به روز تقاضا برای خرید این محصول در حال افزایش است.

 

پلیسه پنجره دوجداره

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *