با تمرین روزانه این امور به ثروتی بی پایان رسیدم

با تمرین روزانه این امور به ثروتی بی پایان رسیدم

قانونی داریم که اگر شما یک کار را بیش از ۵ مرتبه تکرار نمایید قطعا نشانه هایی از موفقیت و رسیدن به هدف را خواهید دید، این بدین معناست که مستمر بودن در هدف و پیوسته کار کردن مهم ترین عامل موفقیت است عاملی که بسیار ساده است ولی راهگشا می باشد.

خود من از زمانی وارد تجارت خرما شدم در اوایل موفق نبودم ولی انقدر صبرکردم تا بالاخره روزنه های امید پدیدار شد شما هم بهتر است این محصول را بهتر بشناسید.

خرما برحی

در نظر داشته باشید چون خرما برحی طبع خشک و گرم دارد برای افراد سرد مزاج بسیار عالی است و میل نمودن روزی چند عدد می تواند درمانی مناسب برای سرد مزاجی باشد. برای نرم شدن سینه افرادی که سرفه می کنند هم بسیار مفید است.

همانطور که در بالا به آن اشاره  شد این خرما دارای خواص زیادی است که موجب معروفیت و محبوبیت در بین دیگر خرما ها شده است.

برای خرید و فروش  خرما برحی نیاز است که از قیمت روز این محصول با خبر باشیم. به خاطر تورم و گرانی قیمت این محصول مدام در حال تغییر است و فروشنده باید همیشه قیمت را در دست داشته باشد.

به نظر می‌رسد خرما برحی پکیج کاملی از خواص مفید و منحصر به فرد برای سلامتی و شادابی جسم و روح است، رطب مضافتی بم منبع غنی ویتامین‌ها از جمله A ، B ، C و E است.

خرما برحی

خرما ربی

خرما ربی یک میوه لذیذ و سرشار از خاصیت است که انواع آن در کشور ما به دلیل وجود شرایط آب و هوایی متناسب با پرورش خرما به وفور یافت می شود.

ادامه مطلب  قیمت فروش زردچوبه هندی مشهد

از آن جایی که انواع خرما از لحاظ شکل ظاهری بسیار شبیه هم هستند این نوع خرما صرفا با توجه به محل کشت آن ها دسته بندی می شود.

بدین منظور از انواع آن می توان به خرما ربی پاکستان، خرما ربی سیستان و بلوچستان، خرما ربی زاهدان، خرما ربی سراوان، خرمای ربی ایرانشهر و خرمای ربی چابهار اشاره کرد که نوع کشت شده ی آن در سراوان براساس نظریه متخصصان تغذیه بهترین نوع آن از لحاظ طعم، مزه و کیفیت می باشد.

خرما ربی

خرما زاهدی

خرما زاهدی خواص ضد التهابی دارد و از ایجاد التهاب پیشگیری می کند و با التهاب مبارزه می نماید و سیستم ایمنی بدن را تقویت خواهد کرد، چون منیزیم دارد بنابرین اگر از منیزیم کمی در رژیم غذایی خود استفاده کنید به خوبی سیستم ایمنی بدنتان نمی تواند با التهاب مبارزه نماید زنان باردار بیشتر از سایر افراد تقریبا ۳۰۰ کالری بیشتر باید مصرف کنند.

به همین دلیل توصیه می شود زنان باردار از خوراکیهایی مانند خرما که کالری بالایی دارند و پر مغذی می باشند، استفاده کنند تا مواد مغذی بدن آنها تامین شود.

همچنین از بروز بواسیر در دوران بارداری جلوگیری خواهد کرد و این به واسطه فیبر فراوانی است که در خرما وجود دارد و یک مطالعه نشان می دهد که چهار هفته قبل از فارغ شدن خانمهای باردار باید خرما مصرف کنند و برای آنها بسیار مفید می باشد.

خرما زاهدی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *