با توسعه کسب و کارم در حوزه تولید کتانی پولدار شدم

با توسعه کسب و کارم در حوزه تولید کتانی پولدار شدم

مدت زمان طولانی در عرصه تولید کتانی فعالیت کردم و سرانجام متوجه شدم که می توانم با توسعه این کار در سطح بین الملل به هدف خود یعنی ثروت و موفقیت دست پیدا کنم، در ادامه این مطلب برخی از انواع کتانی های باکیفیت تولید شده توسط مجموعه ام را به حضورتان معرفی خواهم کرد.

کتانی زنانه

موارد کیفیت دوخت قسمت‌های مختلف کتانی زنانه، جنس الیاف بکار رفته در قسمت‌های نخی مانند یقه کفش که به تازگی در کفش‌ها قرار می‌گیرد، طرح گرافیکی زیره کفش و دقت اجرای آن، تطابق میخ کفش با زیره کفش و … همگی جزو جزییات بسیار ریزی هستند که باید به آنها توجه زیادی داشت. چرا که اوج کار کفش اصل و تقلبی در این موارد خودش را نشان می‌دهد، توجه داشته باشید که کفش‌های برند، جزییات بسیار بدقت انجام می‌شود و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. چیزی که در کفش های کپی به خوبی اجرا نمی‌شوند.

زیره کفش‌های برند در نوک دارای انعطاف خوبی هستند ولی در میانه کفش بسیار محکم هستند که قادر به خم کردن آن نخواهید بود. ولی در کفش کپی زیره کفش انعطاف و استحکام در قسمت مذکور به یک اندازه هستند.بعضی‌ها براین باورند کتونی های فیک و تقلبی را خود کمپانی‌های معتبر تولید می‌کنند. همان کفش با همان برند تنها با کیفیت کمتر و قیمت مناسب برای خرید همه افراد با همه قدرت خرید. این هم نوعی از مشتری مداری است.

کتانی زنانه

کتانی مردانه

راحتی پا در یک کتانی مردانه ورزشی به عوامل مختلفی بستگی دارد که عامل نخست آن اندازه بودن کتونی ورزشی برای پا است. اندازه بودن کتونی ورزشی به این معناست که طول و عرض و بلندی کفش ورزشی باید فضای راحتی برای پا فراهم کند که برای اطمینان از این مسئله توجه به چند نکته ضروری است. نکته نخست اینکه پا داخل کفش به گونه‌ای قرار گیرد که با وجود بندهای نه چندان محکم بسته کتونی ورزشی ، بتوان پا را از داخل آن بیرون آورد. نکته دوم فشار نیاوردن رویه داخلی کتونی ورزشی به پاست. نکته بعدی توجه به قد و پهنای کفش است که نباید برای پا تنگ باشد، و برای اطمینان از تنگ نبودن کتانی ورزشی باید پنجه‌های پای خود را بتوانیم داخل کفش و در قسمت جلویی آن حرکت دهیم. نکته چهارم بلندی یا ارتفاع کتانی ورزشی است که باید به اندازه‌ای باشد که میان انگشت شست پا و دیواره کفش دست‌کم یک سانتی‌متر فضای آزاد باشد و بتوان شست خود را آزادانه داخل کفش حرکت داد. برای اطمینان از دارا بودن همه این شرایط بهتر است زمان خرید کفش را عصر یا غروب قرار دهیم که اندازه پا بزرگ‌تر از صبح است، و همچنین کفش را با جوراب مناسب پرو کنیم تا بهترین نتیجه را به دست آوریم.

ادامه مطلب  با بهترین فرآیند، ثروتمندی را یاد بگیرید

کتانی مردانه

کتونی سفید

یکی دیگر از نکته‌های مهم در انتخاب کتونی سفید ورزشی مناسب، سبک بودن آن است. بهترین کفش ورزشی آن است که وزن زیادی نداشته باشد و احساس سنگینی در پا به وجود نیاورد، و راحت و بدون خستگی بتوان با آن راه رفت و ورزش کرد. اهمیت این موضوع به قدری زیاد است که بهترین برندهای انواع کتونی ورزشی در طراحی و ساخت کفش‌های ورزشی خود از سبک‌ترین و در عین حال بادام‌ترین مواد استفاده می‌کنند و این مسئله تبدیل به عاملی برای رقابت در بین تولیدکنندگان کفش‌های ورزشی در دنیا شده است. یکی از برند های مناسب برای این نوع کتونی ورزشی اسکچرز می باشد.

کتونی سفید

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *