با تولید انواع پوشاک به درآمد دلاری رسیدم

با تولید انواع پوشاک به درآمد دلاری رسیدم

بنده توانستم با دوخت و تولید انواع کت چرم و جلیغه چرم و صادر کردن این محصولات به خارج از کشور به دلار درآمد داشته باشم.

جلیقه چرم

جلیقه چرم لباسی بدون آستین می باشد، این سبک لباس با متنوع ترین مدلها و پارچه دوخته می شود که از جدیدترین مدل آن می توان به جلیقه چرم دخترانه بلند اشاره کرد که هر دختر خانمی که به ظاهر و نوع پوشش خود اهمیت می دهد قطعا آن را در کمد لباسش دارد.

جلیقه های چرم بیشتر مناسب فصلهای سرد سال هستند و در پاییز و زمستان مورد استفاده قرار می گیرند و ترکیب آنها با یک کیف یا بوت چرم به همراه یک شلوار جین باعث جذابیت خاصی در تیپ شما خواهد شد.

جلیقه ها با اندازه های کوتاه، متوسط و بلند دوخته می شوند و هر شخصی متناسب با نوع و سبک پوشش خودش و البته سلیقه ای که دارد می تواند انواع مختلف این محصول را انتخاب کند.

همانطور که گفتیم جلیقه ها با پارچه های با جنسهای مختلف تولید می شوند که در میان آنها جنسهای چرم علاوه بر اینکه بیشتر مورد استقبال و پسند مشتریان قرار می‌ گیرند به دلیل داشتن سبکی کلاسیک و ساده، در به وجود آمدن استایلی چشم گیر و جذاب نقش مهمی دارند.

جلیقه چرم

پالتوی چرم

با توجه به پیشرفت کثیری که درتولید چرم طبیعی داشته ایم پالتوی چرم امروزه در صنایع مختلفی مثل پالتو و کاپشن و کیف چرم کاربرد دارد که یکی از مهمترین استانهای تولید کننده محصول چرم مصنوعی مشهد می باشد. و همچنین امروزه در صنعت پوشاک شاهد این هستیم که انواع پالتوهای چرم مردانه و زنانه به بازار آمده و از آن دسته پوشاکهای زمستانی می باشد که هیچ زمان قدیمی نمی شود و همیشه روی بورس می باشد و همچنین از دیگر جذابیتهای این نوع پوشش می توان مورد پسند بودن برای هر استایل و سلیقه ای را نام برد همین امر باعث شده که انواع چرم مصنوعی در رنگهای مختلف مثل: سبز، سرمه ای، عسلی، زرشکی و غیره با تنوع و مدل‌های فراوان تولید شود.

ادامه مطلب  با گذر زمان رشد کردم

پالتوی چرم

اور کت چرم

یکی از پوشاکهای مناسب که در زمستان و پاییز کاربرد دارد و می توان آن را روی اور کت چرم پوشید اورکت است که قیمت آن بسته به نوع چرم طبیعی یا مصنوعی، پشمی و غیره می تواند متفاوت باشد همچنین شما نیز می توایند آن را در طرحهای مختلف بسته به سلیقه ای که دارید آن را تهیه کنید.

البته شما می توانید اورکت را بسته به سلیقه خودتان سفارش دهید همچنین نوع کشمیر و پشمی آن به نسبت سایر مدلها بیشتر یافت می شود که می توان گفت اورکت کشمیر دارای دوام بالا همچنین نرمی و انعطاف مناسبی است البته باید دقت داشت که نوع پشم آن مقاومت بیشتری را به نسبت بقیه داشته اما به دلیل داشتن ویژگیهای بیشتر اورکت کشمیر قیمت آن نیز به نسبت سایر نوعها بیشتر است.

اور کت چرم

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *