با تولید این تجهیزات گردش ثروت را زیاد کردم

با تولید این تجهیزات گردش ثروت را زیاد کردم

بنده با تولید تجهیزات گوناگونی مانند تجهیزات ایمنی، ترافیکی و دامپزشکی برای افراد زیادی در کشور اشتغال زایی کردم و همچنین خودم نیز به ثروت بالایی رسیدم.

تجهیزات ایمنی

تجهیزات ایمنی فردی، جزء محصولاتی است که قبل از شروع هر فعالیت شغلی باید به صورت اختصاصی برای آن شغل تهیه شود که توسط تولیدی های مختلفی در ایران تولید می شود و هر بخش آن تجهیزات که در ادامه به طور کامل به آن اشاره خواهیم کرد توسط کارخانه و یا کارگاهی تولید می‌ شود و در آخر توسط فروشگاه های تجهیزات ایمنی در کشور به فروش می رسد.

در نقاط مختلفی از ایران مراکزی برای لوازم ایمنی فردی وجود دارد که پایتخت کشور مهم ترین بازار برای خرید و فروش این محصولات می باشد و یکی از مراکز اصلی لوازم ایمنی در پایتخت کشور منطقه حسن آباد می باشد به طوری که در این منطقه تعداد زیادی فروشگاه برای توزیع تکی و عمده بخش های مختلف لوازم ایمنی فردی فعالیت می کنند.

تجهیزات ایمنی

تجهیزات ترافیکی

مراکز زیادی وجود دارد که انواع تجهیزات ترافیکی را به فروش می رساند و با توجه به نوع و کاربرد آن از قیمت های مختلفی بر خوردار است. مهم ترین عاملی که در فروش این محصولات نقش اساسی بر عهده دارد کیفیت آنها است. مجموعه ما یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع چشم گربه ای ایمنی دو طرفه در ایران بوده که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با قیمت بسیار مناسب به فروش می رساند. برای اطلاع از جزئیات سفارش محصول به سایت ما مراجعه کنید.

ادامه مطلب  برای موفقیت بیشتر با افراد موفق وقت بگذرانید

تابلوهای راهنمایی و رانندگی که امنیت را در جاده ها و خیابان ها حکم فرما ساخته و رانندگان را به مقاصد مختلف رهنمون می سازند، انواع مختلفی را شامل گشته که یکی از آنها تابلو راهنما مسیر می باشد. در این تابلو، نوشته ها و علایم مختلف درج شده که بر اساس آن رانندگان به مسیر درستی که در پیش دارند، پی خواهند برد. اکنون با مراجعه به عرضه کننده معتبر تجهیزات ترافیکی می توانید از انواع تابلو راهنما مسیر درجه یک و قیمت مناسب بهره مند شوید.

تجهیزات ترافیکی

تجهیزات زیبایی

تجارت پرسود تجهیزات زیبایی توسط بانوی اشتغال آفرین استان قم علاوه بر مهیا کردن شرایط شاغل شدن تعدادی از جوانان سبب ارز آوری برای کشور نیز شده است.

افسانه مجلسی تاجر ۳۷ ساله ای است که در سال ۹۴ با مجموعه تاجر پرور آراد آشنا شده و به واسطه آموزه های اساتید مجموعه توانسته حوزه تجهیزات زیبایی را انتخاب و فعالیت خود را با نام تجاری آروینیا آغاز کند.

این بانوی توانمند با ایجاد شش سایت فارسی در حوزه کاری خود موفق شده علاوه بر فعالیت در بازار های داخلی در منطقه آسیا و اروپا نیز فعالیت داشته باشد.

شایان ذکر است که از اهم فعالیت های این تاجر موفق می توان به صادرات یک دستگاه میکرودرم طی یک پارت به آذربایجان، صادرات تونل ال ای دی میکرودرم و هیدرودرم به ترکیه، صادرات میکرودرم و آر سی خال برداری و دستگاه الکترولیز طی شش پارت به افغانستان اشاره کرد؛ ضمن اینکه یک مشتری از کانادا نیز خواستار خرید دستگاه آر اف خال برداری از خانم مجلسی می باشد.

ادامه مطلب  جشن موفقیت برای ثروتمند شدنم را با کفشم گرفتم

 

تجهیزات زیبایی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *