با تولید این محصول پر فروش میلیاردر شوید

با تولید این محصول پر فروش میلیاردر شوید

از زمانی که فرش ها بودند رو فرشی ها هم از توجه ویژه برخوردار بودند. امروز می توانید با تولید روفرشی های مختلف کسب و کاری پر درآمد برای خود ایجاد کنید.

در ادامه با این محصولات آشنا می شویم.

روفرشی ۱۲ متری

عوامل متعددی می تواند بر میزان قیمت روفرشی ۱۲ متری تاثیرگذار باشد که از مهمترین این پارامترها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

میزان تراکم و ضخامت

طرح

کیفیت

میزان عرضه و تقاضا

نوسانات ارزی

ابعاد

از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت بعد از نوسانات ارزی بر اساس میزان متراژ و کیفیت می باشد که با توجه به شکل ظاهری و نوع جنس محصول سنجیده می شود.

عامل دیگری که بر طبق آن قیمت محصول تعیین می گردد میزان کیفیت در دوخت و تراکم محصول می باشد که سبب ایجاد مقاومت در برابر سایش ایجاد می کند.

با توجه به کیفیتهای عرضه شده به دلیل میزان بالای تولیدات روفرشی ابریشمی ۱۲ متری باید همواره توجه کنید تا با نگرشی درست اقدام به سفارش محصول در کیفیتی بالا نمایید.

روفرشی 12 متری

روفرشی بافتنی

اصولا از روفرشی بافتنی در پذیرایی منزل استفاده می کنند بخاطر دوچندان شدن منزل بسیار کارایی دارد، رو فرشی کلا به دو دسته تقسیم می شود: ساده و کش دار، یک رو و دورو می باشد.

روفرشی ساده: از این محصول می توانید به طور ساده بر روی فرش خود پهن کنید در طرح، رنگ، سایز مختلفی موجود است.

روفرشی کش دار: از رایج ترین و پر فروش ترین محصول سایت ما می باشد چرا کهروفرشی کشدار ثابت می ماند سر نمی خورد و کل فرش را  کاملا می پوشاند با استفاده از کشها به یک دیگر متصل می شوند به همین دلیل از سر خوردگی جلوگیری می شود نیز مشتریان و خریداران بسیاری از آن استقبال کرده اند.

ادامه مطلب  با تخصص در حوزه عرقیجات به یک ثروتمند تبدیل شدم

در شهرها و استانهای روفرشیهای بسیاری وجود دارد امروزه در شهر یزد تولید روفرشی کشدار ضدآب بنام تابان در این حوضه فعالیت دارد که در بازار داخلی و خارجی با توجه به کیفیت مرغوب، قیمت مناسب از تجارت و صادرات خوبی برخوردار است.

روفرشی یک رو: همانطور از اسمش پیداس به گونه ای طراحی شده است شما می توانید از یک رو این محصول استفاده کنید. روفرشی دورو: از این کالا زیبا دارای دو طرح و رنگ می باشد برای تنوع منزلتان می توانید از هر دو طرف آن استفاده کنید.

روفرشی بافتنی

روفرشی پاییزان

فروشگاه های معتبر مختلفی و شهرفرش این محصولات را به فروش می گذارند که شما می توانید با توجه به سلیقه ی خود مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

یکی از ویژگیهای روفرشی پاییزان دورکشدار، فیکس شدن کامل آن روی فرش و کیپ بودن آن است که در هنگام نشستن و جارو زدن و راه رفتن با صندل لژدار بر روی آن به هیچ عنوان جمع نشده و کیپ می ماند.

امروزه به قدری طرحهای این روفرشیها را زیبا تولید می کنند که با فرش تفاوتی نداشته و حتی می توان هر چند وقت یکبار مدل جدیدی را خریداری نماییم تا تغییراتی در دکوراسیون منزل ایجاد شود. در این حالت توانسته ایم با هزینه کمی تنوع و زیبایی را در منزل به وجود آوریم.

یکی از طرحهای زیبا و سنگینی که در بازار موجود است روفرشی میلاد زرین می باشد که با بافت های مخمل کالیفرنیا و استفاده از نخهای براق زیبا منقش شده است که در همه ی رنگ ها موجود می باشد و می توان با منزل آن را ست و هماهنگ کرد.

ادامه مطلب  آیا میدانید چگونه با ساخت انواع توری میلیاردر شوم؟

روفرشی پاییزان

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *