با تولید توپ موجودی حساب بانکیم ترکید

با تولید توپ موجودی حساب بانکیم ترکید

من با تولید و عرضه انواع توپ به سراسر ایران توانستم در مدت زمان کوتاه به درآمد بالا برسم و همین امر سبب زیاد شدن موجودی حساب های بانکی ام شد.

توپ ورزشی

ملاک تغییر و انتخاب توپ ورزشی۴۰ میلیمتری این بود که بازی با آن برای ورزشکار راحت بوده و همچنین تماشاگران از دیدن بازی بیشتر لذت می برند یکی از ویژگیهای توپ پینگ پنگ این است که کروی و دایره ای شکل بوده و جرمی به اندازه ۲/۷ گرم داشته که با انجام بازیهای مکرر دست و مچ ورزشکار آسیب نمی بیند چون زمانی که توپ وزن زیادی داشته باشد در اثر تمرین زیاد مچ دست ممکن است صدمه ببیند پس اگر به این بازی و ورزش علاقه مند هستید از یک توپ تنیس استاندارد استفاده نمایید.

ورزش تنیس روی میز علاوه بر سالم نگه داشتن بدن یک سرگرمی مفید و سالم بوده که وسایل و تجهیزات زیادی برای انجام آن نیاز ندارید و معمولا جزو کنسول بازی ارزان قیمت هستند ما در ادامه این مقاله می خواهیم به بررسی قیمت توپ پینگ پنگ بپردازیم تا شما انتخاب بهتری داشته باشید.

توپ ورزشی

توپ پلاستیکی

یکی از مشکلاتی که توپ پلاستیکی ساخته شده با چرم داشتند در شدید هنگام ضربه زدن با سر بود ولی با همه این اوصاف بهترین نمونه برای شوت کشیدن بوده است.

این نوع از ضربه های شدید این توپها در زمان بارش باران شدیدتر می شده و باعث افزایش وزن و در نهایت سنگینی در هنگام ضربه زنی می شده که در بسیاری از مواقع منجر به آسیب دیدن سر و گردن بازیکن می شده است که طبق تحقیقات بسیاری از بازیکنان بر اثر همان ضربه ها بعد از مدتی دچار مشکلات ذهنی شده بودند.

ادامه مطلب  همه ثروت‌ ها از یک اندیشه به دست می آیند

همان طور که می دانید از مشکلات چرم این است که در اثر ضربه دچار پارگی می شود و از مشکلات اصلی آن توپها پاره شدن رویه توپ حتی در وسط مسابقه بوده است.

اولین نمونه های ساخته شده توپهای بدون توری چرم در سال ۱۹۳۱ در آرژانتین بوده است که باعث ایجاد تحول عظیم در این رشته شد و یک سال بعد در تمامی مسابقات این کشور از این نوع توپ استفاده شد.

توپ پلاستیکی

توپ فوتبال

عوامل متعددی بر قیمت توپ فوتبال تاثیر گذار هستند که شامل: کیفیت توپ، اندازه و سایز توپ پینگ پنگ، یک یا سه ستاره بودن محصول همچنین جنس و الیاف به کار رفته در ساخت آن می شوند. همچنین یک توپ مرغوب و درجه یک باید در ضربات محکم سرعتی حدود ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت داشته باشد و همچنین آسیب نبیند چون همیشه ورزشکاران این رشته از مقاومت کم این توپها گله می کنند.

به همین سبب شرکتهای سازنده توپهای تولیدی را در درجه بندی بین ۱ تا ۳ ستاره می سازند و بهترین نمونه آنها توپ سه ستاره است که در مسابقات ورزشی بین المللی حتما از این نوع توپ به کار می برند و معمولا افرادی که این ورزش را به صورت حرفه ای دنبال نمی کنند و فقط برای تفریح و سرگرمی آن را انجام می دهند از توپهای درجه یک با قیمت به صرفه تر استفاده می کنند.

توپ فوتبال

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *