با تکنیک هوش هیجانی میلیادر شدم

با تکنیک هوش هیجانی میلیادر شدم

اگر می‌ توانید از خودتان مراقبت کنید، می‌ توانید از هزاران نفر مراقبت کنید. شناخت ماهیت انسان کلید موفقیت است. میلیاردرها انگیزه، زبان بدن، لحن صدا، تدبیر، سیاست، عطوفت، و هر چیز دیگری را که به هوش هیجانی مربوط می‌ شود خوب می‌ فهمند. من با هوش هیجانی و تمرکز بر حوزه لباس میلیادر شدم.

تیشرت مردانه یقه گرد دکمه دار

امروزه یکی از پرمصرف ترین لباسهای دنیا با بیشترین تنوع تیشرت مردانه یقه گرد دکمه دار می باشد که به دلیل جنس فوق العاده ای که دارد مورد پسند بسیاری از افراد قرار گرفته است.

این که در طول تاریخ استقبال زیادی از این نوع لباس شده به نظر می آید که از قدیم الایام مردم از تیشرت استفاده کرده و از آن به عنوان لباس اصلی خود استفاده می کردند.

تیشرت لباسی است که بسیار راحت بوده و در دو نوع آستین بلند و آستین کوتاه در بازارها موجود می باشد و جنسی از نخ و پنبه دارد.

یقه تیشرتها معمولا گرد است اما نوعی از این لباس را به صورت یقه دار طراحی کرده اند که مطابق سلیقه عده ای دیگری از افراد باشد.

یشرتهای مردانه بدون زیپ و ساده است و نوع یقه گرد آن دکمه دار یا بدون دکمه می باشد.

نوعی دیگر از این تیشرتها به صورت یقه هفت طراحی شده و در بازارها انواع مدلهای مردانه و زنانه و بچگانه موجود می باشند.

این نوع لباسها را تیشرت می نامند، زیرا فرم این لباس زمانی که آستین بلند ندارد و از یقه در دوخت این لباس استفاده نشده است شبیه حرف T انگلیسی می شود.

ادامه مطلب  ثروتمند شدن را با تغییر شغل تجربه کردم

تیشرت مردانه یقه گرد دکمه دار

تیشرت شلوارک پسرانه مجلسی

یکی از محبوب ترین و جذاب ترین لباسهایی که در فصل بهار و تابستان وارد بازار می شود شامل  تیشرت شلوارک پسرانه مجلسی می باشد که به صورت پسرانه یا دخترانه و در مدلهای راحتی و مجلسی مشکی اسپرت در جدید ترین مدل های زیبا به تولید می ‌رسد و مورد استفاده قرار می گیرد. تیشرتها و شلوارکها سبک متفاوتی از لباسها هستند که وقتی نام آنها را می شنوید بی اختیار لباسهای راحت و خنک در ذهن شما تداعی می شوند.

تیشرت شلوارک پسرانه مجلسی

تونیک زنانه

پارچه نخی گلدار از جمله پارچه های بسیار پرطرفداری است که از گذشته در دوخت لباس های زنانه از آن استفاده می شده است‌ و مدل تونیک زنانه با پارچه نخی گلدار از جمله موارد استفاده ی این پارچه به ویژه برای فصل های تابستان که هوا گرم می شود می باشد.

در ادامه بیشتر با پارچه ی نخی و شرایط خرید فروش آن توسط این مجموعه آشنا خواهید شد بنابراین تا پایان این مطلب با ما همراه باشید‌.

تونیک زنانه

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *