با دمپایی قدمی برای میلیونر شدن برداشتم

با دمپایی قدمی برای میلیونر شدن برداشتم

من هم مانند خیلی از افراد دیگر در جامعه  به دنبال راهی بودم تا مرا میلیونر کند تا اینکه با تولید و عرضه انواع دمپایی در این راه قرار گرفتم.

دمپایی بچه گانه

در هنگام خرید دمپایی بچه گانه باید توجه کنید که محصولی که خریداری می کنید حتما طبی و استاندارد باشد زیرا آقایان به واسطه اینکه در طول روز پیوسته کفش به پا دارند باید دمپایی انتخاب کنند که استاندارد های لازم در دوخت و طراحی آن ها به کار رفته باشد تا کمتر آسیبی به پا ها و ستون مهره آن ها وارد شود.

لازم به ذکر است که بدانید که صندل بندی مردانه تنوع بسیار زیادی دارند و در سه جنس چرم، پلاستیکی و پارچه با طراحی ها و دوخت های متنوع تولید می شوند. بعضی از دمپایی ها روفرشی چرم مردانه به صورت دست دوز هستند این دمپایی ها به واسطه دست دوز بودن از قیمت بالاتری به نسبت دمپایی های که با چرخ دوخته می شوند برخوردار اند.

از آن جایی که تنوع دمپایی مجلسی زنانه بیشتر از مردانه است خانوم ها باید دقت کنند که دمپایی که انتخاب می کنند برای مجلسی که قرار است در آن جا حضور داشته باشند کاربرد دارد یا نه. دمپایی های زنانه بر اساس کاربردی که دارند در جنس ها، طرح ها و رنگ های متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند

دمپایی بچه گانه

دمپایی زنانه

محققان به این نتیجه رسیده اند که سرد بودن پاها امکان ابتلا به سرماخوردگی را افزایش می دهند، پس استفاده از دمپایی زنانه به سبب گرم نگه داشتن پاها می تواند از سرماخوردگی شما جلوگیری نماید. اصولا کف منازل از سرامیک است و به همین خاطر کمی لغزنده است و در صورت اندکی چربی و یا آب بر روی زمین امکان لیز خوردن افراد زیاد می باشد اما با استفاده از دمپاییهای روفرشی که لایه های زیری آنها به گونه است که مانع لیز خوردن می شود، این امکان را کاهش می دهد و شما کمتر دچار لغزش یا افتادن می شوید به خصوص در مناطقی چون آشپزخانه و ورودی حمام و دستشوییها.

ادامه مطلب  رسیدن به ثروت با راه کارهای ساده

این روزها پوشیدن دمپایی و صندل چرم روفرشی در میان خانمها مرسوم شده است و حتی آقایون نیز ترجیح می دهند پس از یک روز کاری خسته کننده و استفاده طولانی از کفش، هنگامی که به خانه می آیند از دمپایی روفرشی چرم مردانه استفاده نمایند و احساس راحتی و آسایش را با راه رفتن با آنها لمس کنند.

دمپایی زنانه

دمپایی اسپرت 

در ایران کارخانه ها و تولیدیهایی وجود دارد، تحت عنوان تولیدی دمپایی اسپرت و دمپایی یکبار مصرف که این تولیدی ها بسیار بروز بوده و دمپاییهایی در سایزهای بزرگ و جدید ترین طرحها و زیبا تولید می کنند، که مصارف از انها بسیار خواص و کاربرد دارد.

این گونه از دمپاییها بسیار راحت بوده و سبک بوده و می توان با ان مدت طولانی ای پیاده روی کرد و با استفاده کردن از این نوع دمپاییها می توانید با پیاده روی لاغر شوید و هیچ گاه به پا اسیب نمی رساند و از ان برای مدت طولانی می توان داشت، زیرا مقاومت این دمپایی ها بالاست و از همه مهمتر که بسیار قابل توجه است این است که پوشش این دمپایی ها بسیار راحت است یعنی شما به راحتی می توانید ان را پا کنید و به راحتی می توانید ان را از پا خارج کنید.

دمپایی اسپرت

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *