با دنبال کردن علایقتان پول نیز به دنبال شما خواهد آمد

با دنبال کردن علایقتان پول نیز به دنبال شما خواهد آمد

بیشتر افراد پولدار بر این باور هستند که داشتن علاقه و اشتیاق برای رسیدن به هدف های زندگی مهمترین عامل رسیدن به ثروت است همانطور که من هم علایقم را دنبال کردم و در حوزه انواع چوب موفق و ثروتمند شدم

چوب صندل

با اینکه تولیدات پلاستیکی هم انسانها و هم کره زمین را محاصره کرده است و در هر زمینه ای از آن استفاده می شود اما عده کثیری از انسانها هستند که در تولیدات و ساخت خانه و وسایل خانه همچون دکوریجات و لوازم مصرفی از چوب صندل استفاده می کنند و جلوه خاص و زیبایی را برای خودشان به ارمغان آورده اند همین امر سبب می شود تا تجارت چوب هرگز از میان نرود و همچنان پر رنگ و پر رونق بماند از جمله کشورهایی که از چوب بهره زیادی می برد، کشور خودمان ایران است.

چوب صندل

چوب کاج

به دلیل مصرف زیاد  چوب کاج در اکثر صنایعهای در ایران لیست قیمت چوب روسی و چوب راش بسیار بالا و متنوع است؛ زیرا هر کدام از مصرف کنندگان چوب روسی کالای متفاوت و مختص به خود را دارند و همین امر باعث شده تا انواع گوناگونی از چوبهای روسی وارد کشور شود و صنایع چوب سازی و چوب بری و غیره از چوب روسی به خوبی یاد کنند و آن را بشناسند.

در کشورهای دیگر که با مشکلاتی از جمله تحریم و بالا بودن تورم وجود ندارد قیمت هر کالا با عرضه و تقاضا بالا و پایین خواهد رفت اما در کشور ایران جنس با کیفیت خارجی اگر متقاضی نداشته باشد و بازار آن در حالت راکت قرار بگیرد باز قیمت آن جا به جا خواهد شد و عدد ثابتی ندارد.

ادامه مطلب  خرید سبزی خشک نیشابور

چوب کاج

چوب گردو

چوب روسی و چوب گردو با توجه به تقاضا و خواهانی که در بازار جهانی دارد نمی تواند قیمت ارزان داشته باشد در عین حال که در ایران باید آن را با ارز دلار یا روبل خریداری کرد و حتما قیمت بالایی خواهد داشت چوبهای مشابه ای در قسمت شمالی ایران وجود دارد که تشابه زیادی با چوبهای روس دارد اما با آن یکسان نیست. البته درختانی در شمال موجود هستند که بهترین کیفیت چوب را در کل دنیا می دهند اما به دلیل قطع بر رویه و بی برنامه دیگر مجوز قطع آن صادر نمی شود و این گونه از درخت در حال انقراض است.

به دلیل تغییرات بسیار زیاد در ارز کشور و بالا رفتن قیمت دلار کالاهای خارجی دائما در حال افزایش قیمت هستند قیمت چوب روسی و ذغال چوب که امروز گرفته اید با قیمت فردا و هفته بعد و ماههای بعد تفاوت دارد.

چوب گردو

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *