با سرمایه  خیلی کم ثروتمند شدم

اگر دقت کرده باشید همه به دنبال این هستند تا یک روزی سرمایه ی زیادی را بدست آورند و بعد کسب و کاری راه اندازی کنند اما این فکر اشتباه است شما باید مانند من با سرمایه ی کم شروع کنید و کم کم ثروتمند شوید در ادامه با محصولاتی که من با آنها به موفقیت رسیدم بیشتر آشنا شوید.

پارکت خارجی

سرامیک کف طرح پارکت خارجی بدون بند شباهت بسیار زیادی به چوب طبیعی دارد. به طوری که تا آن ها را از نزدیک لمس نکنید متوجه تفاوتشان نخواهید شد. این سبک سرامیک با توجه به قیمت پایین تری که نسبت به چوب دارد دارای محبوبیت بیشتری است و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سرامیک طرح پارکت همان سرامیک است که طرح چوب روی آن کشیده شده است. برخی از تولید کنندگان این نوع سرامیک به حدی دقیق طراحی می کنند که گره های طبیعی چوب نیز روی سرامیک دیده می شوند، همین امر طرح چوب را روی سرامیک طبیعی تر نشان می دهد.

سرامیک طرح پارکت طولی نمای طبیعی تر و زیبایی بیشتری دارد. این نوع سرامیک ها نیز در دو طیف رنگی روشن و تیره تولید می شوند و انتخاب رنگ آن بستگی به سلیقه فرد و موقعیت نصب دارد. برخی از سرامیک کاران و طراحان برای نزدیک تر شدن سرامیک کلکته به پارکت، آن را به روش بدون بند نصب می کنند. امروزه این روش بسیار رایج شده است. نصب سرامیک بدون بند ظرافت و تمیزی کار را بیشتر می کند از این جهت نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.

ادامه مطلب  خرید مربا هویج صنعتی

پارکت خارجی

پارکت لمینت

خوشبختانه امروزه تولید کننده های بسیاری توانسته اند با داشتن بهترین مارک پارکت لمینت را به مرحله تولید برسانند از این رو بسیاری از افراد توانسته اند این نوع را برای مصارفشان تهیه کنند.

برخی از پارکتها به صورت شناور می باشند و با استفاده از شیارهایی که در اطلفشان دارند به آن متصل می شود و در جای خودشان قرار می گیرند. نگهداری از  کفپوش پی وی سی بسیار آسان می باشد و شما می توانید با استفاده از جارو برقی و یا دستمال نمدار این نوع را به خوبی تمیز کنید. لازم به ذکر است امروزه برخی از محصولات تمیز کننده در بازار موجو می باشد که مخصوص پاکیزه کردن کف این مدل از پارکت لمینتها می باشند.

پارکت لمینت

پارکت پی وی سی

پارکت چوبی و همچنین پارکت پی وی سی از قیمت بیشتری برخوردار هستند، این محصول زیبایی فوق العاده ای دارد و تنوع رنگی آن زیاد است، دارای طرح های جالبی می باشد و برای انتخاب از سمت مشتریان یک گزینه عالی است.

اگر بخواهیم در مورد سابقه آن صحبت کنیم باید این نکته را به شما بگویم که از جمله کفپوش های مدرن و پیشرفته در جهان امروز است و با توجه به رشد زیاد این نوع کفپوش ها،یک فضای لوکس و آرامش بخش را به اطراف زندگی شما می دهد.

از این ماده مدل های زیادی در بازار وجود دارد، مثلاً نوعی از آن در کف آشپزخانه ها استفاده می گردد و چون آشپزخانه از رطوبت زیادی برخوردار است این کفپوش یک گزینه عالی خواهد بود.

ادامه مطلب  ماجرای موفقیت من با لواشک  

پارکت پی وی سی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *