با شال ثروت مانند تاجی روی سرم قرار گرفت

با شال ثروت مانند تاجی روی سرم قرار گرفت

پولدار شدن، بدون تغییر دادن وضعیت قبلی کاری غیرممکن است. باید برای ثروتمند شدن گام بزرگی برداشت و آن بدون تغییر اساسی ممکن است. من با وارد شدن به بازار شال و روسری و ایجاد تغییراتی اساسی به ثروت رسیدم و میخواهم این مسیر را برای شما هم بازگو کنم.

شال پلیسه منگوله دار

باید بدانید که شال پلیسه منگوله دار از جنس پنبه بوده که محبوبیت بسیار زیادی در بین خانم های ساده پسند دارد این مدل از شال ها را می توان در فصل تابستان و بهار استفاده کرد تا هوا به خوبی گردش داشته باشد انتخاب یک شال مناسب برای خانمها بسیار مهم است چرا که می تواند جلوه خاصی روی چهره آنها داشته باشد.

شال پلیسه منگوله دار

شال خامه دوزی

مشخصات شال خامه دوزی با توجه به اینکه کار دست باشد یا ماشین متفاوت است.

همان‌ طور که گفته شد شال ها انواع متفاوتی دارند افرادی که به نوع لباس پوشیدن شان اهمیت زیادی می‌ دهند و سعی می‌ کنند خاص‌ ترینها را بپوشند معمولاً از شال پلنگی استفاده می ‌کند. زیرا چون از طرح پوست پلنگ تهیه ‌شده است بین خانم های شیک‌ پوش طرف‌ داران بیشتری دارد.

هر چند که معمولاً از شال پلنگی برای ست کردن با مانتو ی مشکی رنگ استفاده می‌ شود و معمولاً این شال با رنگ های دیگر مدل مانتو آمیخته نمی‌ شود اما می ‌توان آن را طبق سلیقه فردی با هر استایل و مانتویی ست کرد و از آن بهره برد.

شال خامه دوزی

شال لمه شاین

برای خرید شال خامه دوزی راه های غیر حضوری و حضوری زیادی وجود دارد، با یک تماس تلفنی یا پیام در صفحه های مجازی بعد از انتخاب نوع و رنگ شال مورد نظر می توانید درب منزل ان را تحویل بگیرید.

ادامه مطلب  ترفندی که برای جذب ثروتم استفاده کردم

از قدیم الایام از روسری و شال لمه شاین در مدلهای مختلف در بسیاری از مکانها مورد استفاده قرار می گرفت و با گذشت زمان تغییرات اساسی در تولید شال و روسری انجام گرفت به طوری که بازار ایران را متحول کرد.

امروزه طرحهای بسیار متنوعی در بازار عرضه شده است که هر سلیقه ای را به طرف خود جذب می کند و شال ها و روسریهای نخی که امروزه وجود دارند همگی از ترکیب پنبه، کتان، ابریشم، پشم و حتی ویسکوز می باشند در حقیقت استفاده از این ترکیبات در تولید شال و روسری می توان نقاط ضعف آنها را تا حدودی کمتر کرد.

شال لمه شاین

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *