با صیفی جات سود برداشت کردم

با صیفی جات سود برداشت کردم

زمانی که با پدرم در زمین های کشاورزی به صورت فصلی کار میکردم هرگز به این موضوع توجه ای نداشتم که خودم میتوانم به عنوان تامین کننده صیفی جات در کشور مشغول به فعالیت باشم تا اینکه از طریق آشنایی با یک مشاوره فروش زندگی من متحول شد و توانستم از کارگر بودن زمین های کشاورزی به عنوان تامین کننده صیفی جات در کشور شناخته شوم و سود بالایی را بدست آورم.

کلم سفید صادراتی

انتخاب نوع بسته بندی محصول کلم سفید با تاجران محترم می باشد که هرچند معمولا هر کشوری بر اساس خرید مشتریان و مردم آن کشور یک نوع بسته بندی خاص را سفارش می دهند.

مثلا کشور روسیه کلم سفید صادراتی را با بسته بندی توری خرید می کند و در این نوع بسته بندی کلم ها با ۳ برگ اضافه که اصطلاحا برگ گارد نامیده می شود.

این کالا در زمان مناسب خود برداشت و در توری قرار داده می شود وزن هر توری کلم سفید حدود ۱۵ کیلو می باشد.

کشور های عربی حوزه خلیج فارس کلم سفید را با بسته بندی سبد خریداری می کنند که در این صورت ۶عدد کلم با ۳ برگ گارد در هر سبد قرار داده می شود.

وزن نهایی هر سبد نیز بین ۱۰ تا ۱۲ کیلو گرم است.

کلم سفید صادراتی به بسیاری از کشور های منطقه و جهان صادر می شود و این امر به دلیل ماندگاری طولانی این محصول است.

کلم سفید صادراتی

 

کلم پیچ سفید

گونه های مختلفی از محصولات کشاورزی وجود دارند و به صورتهای مختلفی تولید می شوند کلم پیچ سفید نمونه ای از این محصولات هستند که البته استفاده های فراوانی از آن در کل جهان می شود و کشورهای زیادی آن را در رژیم غذایی خود دارند.

ادامه مطلب  خودت معجزه زندگی خودت باش

در واقع کلم سفید نوعی سبزی است که در دسته صیفی جات قرار دارد و دارای خواص ارزشمند غذایی می باشد.

این ماده غذایی با داشتن ماده سولفورفان در خود از بعضی از سرطانها جلوگیری کرده و از بدن محافظت می کند.

همچنین می تواند برای درمان انواع بیماری مانند زخم معده، چاقی، یبوست، اگزوما، یرقان، نقرس، بیماریهای قلبی، ورم مفاصل، اختلالات چشمی، پیری و آلزایمر مفید باشد این محصول دارای خاصیتهای دفاعی می باشد.

استفاده منظم از آن می تواند دردهای جسمی و خارش را کنترول کرده و فرد را آرام کند تحقیقات به عمل آمده در مورد کلم به اینگونه است که ماده هایی در برگ آن موجود هستند که می توانند باعث کنترول و کاهش دردهای جسمی و رفلاکس و زخمها را سریعتر درمان کند.

 

کلم پیچ سفید

کلم بروکلی

تغذیه ریشه موها و پوست افراد از مشخصات کلم بروکلی می باشد تا در ضخامت تارهای مو افزایش یابد و پوست شفاف تری داشته باشند.

معمولا افراد برای به تعویق انداختن پیری خود از محصولات گیاهی استفاده می کنند تا در اثر بی تحرکی کلسترول خون خود را کنترل کنند.

هنگامی که افراد این مواد خوراکی را میل می کنند تا چندین ساعت میل به غذا خوردن ندارند و عادات غذایی خود را تغییر می دهند.

آبرسانی که این محصول دارد از چین و چروک شدن دور چشم ها و پیشانی افراد جلوگیری می کند و موجب جوان تر شدن پوست می شود.

این محصول ارگانیک و سالم می باشد و از مبتلا شدن به انواع سرطانها که امروزه شدت گرفته است جلوگیری موثری می کند همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان سرماخوردگی از دیگر خواص این محصول است.

ادامه مطلب  پیشرفت مالی با برنامه ریزی روزانه هدفمند

کلم بروکلی

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *