با پتو ثروت زندگی ام گرم شد

با پتو ثروت زندگی ام گرم شد

از بچگی ام باهوش بودم و هر اتفاقی که می افتاد می توانستم راه حلش را پیدا کنم و همین ویژگی هر چقدر بزرگتر می شدم بیشتر نمایان می شد تا اینکه به واسطه دوستانم با تاجران پتوهایی که در ادامه مطلب آمده است آشنا شدم و این آغاز ثروتمند شدن من بود.

پتو مسافرتی

شاید در دید اول به نظر شما یک پتو مسافرتی خوب،  پتویی است که دارای طرح زیبا یا حتی یک بسته بندی جذاب داشته باشد.اما واقعا بهترین پتوی مسافرتی چه ویژگی دارد؟

از ابتدای روی کار آمدن پتوهای مسافرتی تا اکنون انواع مختلفی پتو تحت عنوان پتو مسافرتی وارد بازار شده اند که هر کدام در دوره ی خود جز بهترین مدل ها بوده اند.

در ابتدا پتوهای پشمی نازک و بعد از آن پتوهای نازک کنفی و سپس پتوهای نازک پلی استر(پتو مسافرتی چهارخونه) و پتو مسافرتی چاپی و اکنون پتوهایی که تحت عنوان پتو مسافرتی ژله ایی هستند مورد استفاده قرار می گرفته.

گفتن اسامی انواع پتو شاید برایتان سوال پیش بیاید که هر کدام از پتوها چه ویژگی دارند؟

پتو مسافرتی چهارخونه یکی از با سابقه ترین مدل های پتو مسافرتی در ایران می باشد که در ابتدا محصول وارداتی بوده و اکنون حدود ۲۰ سال است که در داخل کشور تولید می شود.

استفاده های مختلفی داشته و دارد، از جمله استفاده در خطوط هوایی،  استفاده در بیمارستان ها به عنوان پتو مسافرتی و استفاده در خانه ها به عنوان پتو تابستانه.

پتو مسافرتی

پتو سربازی

کارخانه تولید پتو سربازی عمده از جمله کارخانه های با سابقه در زمینه ی تولید پتوهای بسیار مقاوم سربازی می باشد که با کیفیت ترین نوع این محصولات را در تعداد بالا به مشتریان ارائه می کند. آن دسته از مشتریانی که به تعداد زیادی از این پتوها احتیاج دارند می توانند به راحتی و از طریق همین سایت این محصولات را به صورت عمده سفارش دهند.

ادامه مطلب  کمد دیواری چه طرحی خریداری کنیم؟

آیا کیفیت پتو سربازی عمده در طول دهه های اخیر کاهش یافته است ؟ در این رابطه باید گفت نه تنها کاهش یافته که کیفیت ها طی تجربه متخصصین خظ تولید بهتر شده است . پپتوهای مخصوص سربازی از جمله قدیمی ترین پتوهایی است که در داخل کشور تولید می شوند و کارایی بالایی در مراکز نظامی دارند به همین دلیل ما قصد داریم در این مطلب به بررسی مواد اولیه ای که برای بافت پتو سربازی استفاده می شود مورد بررسی قرار دهیم.

مهم ترین مواد اولیه ای که در تولید این پتوها استفاده می شود پشم طبیعی است در واقع پشم الیاف اصلی محسوب می شود به همین دلیل این پتو ها در برابر سرما بسیار مقاوم هستند. از آنجایی که معمولا سربازها و نیروی های نظامی در مناطق مختلفی از کشور کار می کنند با استفاده از این پتوها می توانند به طور کامل در برابر شدیدترین نوع سرما از خود محافظت کنند.

پتو سربازی

پتو گوسفندی

نیازی که با هیچ چیزی قابل جبران نیست. پتو گوسفندی نرم و گرم و مناسب می‌تواند یک خواب راحت را به ما ببخشد. چراکه یکی از عواملی است که باعث می‌شود خواب ما بهتر و به اندازه کافی باشد. پس از یک خواب مناسب بتوانیم به فعالیت روزمره خود به طور صحیح و باحوصله کافی بپردازیم.

عده ای بر این باورند که پتو هرچه سنگین تر یا ضخیم تر باشد بهتر است. عده‌ای هم بر نرم و نازک بودن پتو اصرار دارند. در این محتوا می‌خواهیم بدانیم که کدام نوع پتو مناسب تر است و چرا؟ پتوی گوسفندی تک نفره نوعی پتوی ضخیم محسوب می‌شود که به تشریح عناصر سازنده پتوی گوسفندی و فواید آن بر خواب و بدن می‌پردازیم. در این میان، برای خرید و ثبت سفارش پتو نرمینه یزد به قیمت کارخانه و پتوی گوسفندی با قیمت مناسب، می توانید با کارشناسان ما در سایت ارتباط بگیرید.

ادامه مطلب  کود مریضی مادرم را درمان کرد

پتو گوسفندی

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *