برنامه ای برای درست پولدار شدن

برنامه ای برای درست پولدار شدن

روش های زیادی وجود دارد که افراد با استفاده از آنها می توانند به فردی پولدار تبدیل شوند اما دقت داشته باشید که شما باید از راهی درست پولدار شوید بنابراین به یک برنامه احتیاج دارید تا در مسیری درست حرکت کنید، یکی از این برنامه های پولساز فعالیت در حوزه انواع بلوک ساختمانی است که در این مطلب با آن آشنا می شویم.

بلوک فوم دار

وزن این بلوکها در حدود ۳ تا سه و نیم کیلو گرم متغیر می باشد و با توجه به وزن سبکی که دارند روند و سرعت کار با آنها زیاد می باشد و در مدت زمان کمی می توان تعداد بالایی از بلوک فوم دار را برای مصارف مختلف جا به جا کرد و از آنها برای چیدن دیوار استفاده کرد.

همچنین فومی در ضخامت دو و نیم سانتی متر درون این بلوکها جا زده شده تا عایق خوبی در برابر سرما، گرما، صوت و رطوبت باشند که به دلیل داشتن این فومها قیمت آنها نسبت به مدلهای معمولی کمی گران تر می باشد اما با توجه به کارایی و ویژگیهایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه می باشند.

بلوک فوم دار

بلوک هبلکس

این محصول در تمامی ساختمانها با شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله مزایای بلوک هبلکس می توان به مقاومت بالا در مقابل آتش، زلزله و غیره می باشد که بسیار مهم و موثر است.

لازم به ذکر است که از آن برای عایق ساختمانها در نظر گرفته که با وجود آن نیازی به عایق کاری نیست و به راحتی می توان با صرف هزینه کمتر و کاربرد بیشتر آن بهره مند شوید.

ادامه مطلب  افزایش درآمد با گسترش کسب و کارم اتفاق افتاد

همانطور که در متن فوق ذکر شد بلوک هبلکس سقفی، کاربردهای زیادی در ساختمان سازی دارد که وجود آن همچون بلوک سیمانی بسیار لازم و مهم می باشد و باید از مواد اولیه مرغوبی تولید شود که مقاومت آن چند برابر شود.

بلوک هبلکس

بلوک سفالی

جهت اجرای سقفهای بلوک و تیرچه انواع مختلفی از بلوکها وحود دارند که هر مهندسی باید با نوع مناسب آنها و بلوک سفالی برای هر ساختمان آشنا باشد.

بلوک سقفی سفالی در کرمان از رایج ترین بلوکها برای اجرای سقف سازه های ساختمانی شناخته می شود البته این بلوکها تحمل وزن بسیار بالا را نداشته و به عنوان یک المان غیر سازه ای صرفا برای حذف بتن زیر تار خنثی و قالی بندی سقف وافل به کار می آیند.

بلوکهای سفالی تولیدی در این استان عموما با عرضی ۲۵ سانتی ‌و وزنی در حدود ۵ الی ۱۰ کیلوگرم با سطحی شیب دار طراحی می شوند تا میزان و قدرت چسبندگی آنها به طور محسوسی افزایش یابد بعلاوه این بلوکها باید عاری از هر گونه دانه های آهکی و ترک بوده و رنگی یکنواخت و داشته باشند.

بلوک سفالی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *