صابون زردچوبه

ترفندی که برای جذب ثروتم استفاده کردم

لازمه رسیدن به هدف و ثروت بالا تنها سخت کار کردن نیست، بلکه درست کار کردن نیز مهم است. من با وارد شدن به یک عرصه پر پول مثل تولید و عرضه انواع صابون توانستم به ثروت مورد نظر خود برسم، شما نیز می توانید با بهره گیری از تجربیات من و دیگر افراد موفق وارد این عرصه شوید.

صابون گیاهی

پوست به عنوان سد دفاعی بدن است و صابون گیاهی سیندرلا می تواند محافظ پوست در برابر آسیب ها باشد، در ادامه با آن بیشتر آشنا می شوید.

صابون نقش بسیار مهمی در سلامتی پوست ما دارد و صابون گیاهی سیندرلا این نقش را به خوبی ایفا کرده است.

این صابون از مواد اولیه با کیفیت تهیه شده است و هیچگونه مواد شیمیایی مضر برای بدن ندارد.

صابون گیاهی سیندرلا در ترکیبات خود دارای گلیسیرین است که یک محصول بسیار مناسب برای حفظ رطوبت پوست است.

این صابون از روغن های طبیعی مانند روغن بادام، روغن نارگیل، روغن زیتون، به همراه ویتامینهای A، E و C تهیه شده است.

صابون گیاهی

صابون زردچوبه

از زمان های دور تا به امروز صابون زردچوبه یکی از عوامل پاکیزگی و شستشو می باشد. صابون غار از ترکیبات روغن گیاهی مانند، روغن زیتون ساخته و تولید شده است. این صابون  برای اولین بار در سوریه ساخته شد و به دلیل گیاهی بودن محصول بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفت و سپس به سایر کشورها معرفی شد.

صابون غار که نام دیگر آن حلب است، بسیار محبوب در بین افراد مسن می باشد و هنوز در تمامی فروشگاه ها و بازار ها می توان آن را مشاهده کرد و افراد زیادی خواهان خرید این صابون هستند.

ادامه مطلب  سقفی از ثروت را بالای سرتان بگذارید!

همانطور که اشاره کردیم، صابون غار نام دیگر صابون حلب می باشد. این صابون به علت گیاهی بودن در اکثر حمام  خانه های قدیمی از آن استفاده می شود. به طوری که در زمان های قدیم از این صابون علاوه بر شستشوی بدن، از شستشوی لباس هم استفاده می کردند.

صابون زردچوبه

صابون صندل

یکی از وسائل نظافت فردی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، صابون صندل است که در میان این محصولات، صابون چوب صندل اصل از کیفیت و قدرت پاک کنندگی بالایی برخوردار می باشد.

یکی از بهترین صابون هایی که برای تمییزی و از بین بردن آلودگی و چربی های دست و صورت و همچنین بدن مورد استفاده قرار می گیرد، صابون صندل است. لازم است که در ابتدا به معرفی این محصول بپردازیم.

چوب صندل یک گونه درختی معطر است که بیشتر در مناطق هندوستان و کشورهای جنوب شرقی آسیا کشت می شود. همچنین در برخی مناطق استرالیا نیز این درخت مشاهده شده است.

صابون صندل

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *