ترفندی که موجب کسب ثروتم شد

ترفندی که موجب کسب ثروتم شد

هیچ ترفندی برای رسیدن به ثروت کلان وجود ندارد مگر اینکه شما خود بخواهید و برای آن تلاش بی وقفه کنید مانند من که برای رسیدن به ثروتم کسب و کاری برای تولید انواع توپ ورزشی راه اندازی کردم.

توپ پلاستیکی

همان طور که می دانید یکی از بهترین و اصلی ترین خاطرات دوران کودکی بیشتر افراد بازی با توپ پلاستیکی است و توپ پلاستیکیهای قدیمی را بیشتر به صورت دو لایه استفاده می کردند و این توپها به دو صورت کوچک و بزرگ موجود است.

در این مقاله قصد ما بر این است که شما را با انواع توپ پلاستیکی آشنا کنیم تا هر کدام از این توپهای پلاستیکی را متناسب با خواسته خود خریداری کرده و از ان استفاده لازمه را ببرید. بهتر است تا بدانید که کارخانه های زیادی در خصوص تولید و تهیه توپهایی از جمله توپ پلاستیکی در کشور در حال فعالیت هستند و همان طور که می دانید توپهای پلاستیکی بیشتر در زمینهای آسفالتی و کوچه و خیابان استفاده می شود.

در بازیهای قدیمی و محلی از جمله گل کوچک نیز مورد استفاده قرار می گیرد و نیاز هست تا بدانید که مراکز فروش زیادی در زمینه توپ پلاستیکی در کشور فعال هستند و حتی شما نیز می توانید توپ پلاستیکی مورد استفاده خود را حتی از برخی از سوپر مارکتهای سطح کشور خریداری کنید و در بازی ای که مد نظر شما و دوستانتان است استفاده کنید.

توپ پلاستیکی

توپ ورزشی

از توپ ورزشی به منظور انجام بازیهای زیادی می توانید استفاده کنید و همین امر سبب شده است تا بسیاری از کودکان و نوجوانان مشتاق به خرید این نوع توپ شوند. توپهای پلاستیکی و ظروف پلاستیکی معمولا طیف رنگی زیاد و بی شماری ندارند و بیشتر در چند رنگ مشخص شده در بازار خرید و فروش قرار دارند. یکی دیگر از خصوصیاتی که باعث شده است تا خرید توپهای پلاستیکی در اولویت اکثر کودکان باشد این است که این مدل توپها از قیمت بسیار مناسب تر و پایین تری نسبت به دیگر توپها برخوردار است و اکثریت افراد قدرت خرید این مدل توپها را دارند.

ادامه مطلب  من در شغل جدیدم به پول نه بلکه به ثروت فراوانی رسیدم

توپ ورزشی

توپ فوتبال

همان طور که می دانید و به شما نیز گفتیم توپ فوتبال به این صورت استفاده می شد که برای خرید از دو توپ پلاستیکی استفاده می شد به طوری که توپ اولی را پاره کرده و آن را به صورت لایه ای روی توپ سالم قرار می دانند و این کار باعث این شده بود که توپ پلاستیکی به راحتی کم باد نشود و یا دچار سوراخ شدگی در خود نشود. برای لایه کردن توپ پلاستیکی نیاز هست تا ابتدا توپ اولی را از وسط و به وسیله یک چاقو یا یک وسیله تیز دیگر برش دهید و سپس بعد از این که برش لازمه را در سطح توپ اول ایجاد کردید می توانید توپ دوم را که سالم است و دچار هیچ گونه برشی در خود نشده است به واسطه فشاری که می دهید به طور کامل در توپ اول قرار دهیدو بعد از انجام این کار مطمئن باشید که توپ پلاستیکی شما هرگز به راحتی دچار مشکل خاصی از جمله کم باد شدن و یا پنچر شدن نخواهد شد.

 

توپ فوتبال

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *