کربنات کلسیم خوراکی

تلاش و روش های نوینم پولدارم کرد

یکی از کلید های موفقیت، داشتن نظم در انجام دادن کارهایی است که باید انجام دهید؛ حتی اگر میلی به انجامش ندارید. من با الگو گرفتن از این پند طلایی تصمیم گرفتم تجارتم را با پشتکاری استوار آغاز کنم. در ادامه با من همراه باشید قصد دارم شما را با محصولاتم آشنا کنم.

کربنات کلسیم پودری

کربنات کلسیم پودری تهیه شده از سنگ معدنی کلسیم است که پس از آسیاب شدن در بسته بندی با وزن های متفاوت عرضه می شود، برای اطلاع از قیمت و خرید این محصول با ما در تماس باشید. کربنات کلسیم نرم و سفید مایل به نقره ای است که به سرعت در هوا کدر می شود چرا که به راحتی با آب واکنش می دهد.

کربنات کلسیم پودری

کربنات کلسیم خالص

کربنات کلسیم خالص به طور طبیعی در پوشش بیرونی سخت پوستان صدف ها پوست تخم مرغ و غیره موجود است. سنگ کلسیم با نام های سنگ آراگونیت، کلسیت، سنگ مرمر و سنگ آهک نیز شناخته می شود. پس از استخراج با آسیاب های بزرگ صنعتی به شکل پودر در می آید. کربنات کلسیم نرم و سفید مایل به نقره ای است که به سرعت در هوا کدر می شود چرا که به راحتی با آب واکنش می دهد.

کربنات کلسیم خالص

کربنات کلسیم خوراکی

کربنات کلسیم خوراکی به عنوان ماده ای پرکاربرد باید بیشتر به افراد جامعه معرفی گردد تا از خواص آن بیشتر آگاه شوند. البته مصرف کربنات کلسیم باید تحت نظارت کارشناسان مواد غذایی صورت گیرد. مصرف بیش از حد آن می تواند موجب استفراغ درد شکم و هایپرکلسمی گردد.

ادامه مطلب  قوت قلبی که کسب و کار جدیدم به من داد

کربنات کلسیم خوراکی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *