توپ پلاستیکی چرمی

توپ پلاستیکی بادی چرمی قدیمی

همان طور که می دانید و به شما نیز گفتیم توپ پلاستیکی قدیمی به این صورت استفاده می شد که برای خرید از دو توپ پلاستیکی استفاده می شد به طوری که توپ اولی را پاره کرده و آن را به صورت لایه ای روی توپ سالم قرار می دانند و این کار باعث این شده بود که توپ پلاستیکی به راحتی کم باد نشود و یا دچار سوراخ شدگی در خود نشود.

توپ پلاستیکی بادی چرمی قدیمی

برای لایه کردن توپ پلاستیکی قدیمی نیاز هست تا ابتدا توپ اولی را از وسط و به وسیله یک چاقو یا یک وسیله تیز دیگر برش دهید و سپس بعد از این که برش لازمه را در سطح توپ اول ایجاد کردید می توانید توپ دوم را که سالم است و دچار هیچ گونه برشی در خود نشده است به واسطه فشاری که می دهید به طور کامل در توپ اول قرار دهیدو بعد از انجام این کار مطمئن باشید که توپ پلاستیکی شما هرگز به راحتی دچار مشکل خاصی از جمله کم باد شدن و یا پنچر شدن نخواهد شد.

از آن جایی که توپ پلاستیکی و میز و صندلی پلاستیکی خواهان و متقاضیان زیادی برای خرید دارد نمایندگیها و مراکز زیادی در سطح کشور ارائه این توپ را به مشتریان خود در دستور کار قرار داده اند.

برای خرید توپ پلاستیکی به صورت عمده لزوما نیازی نیست تا به کارخانه و یا مرکز تولیدی این توپ مراجعه کنید و بهتر است تا بدانید که کارخانه ها در زمینه فروش توپ سعی می کنند تا فعالیتی نداشته باشند و این امر را بیشتر بر عهده نمایندگیهای فروش خود می گذارند و شما نیز بهتر است تا از نمایندگیهای فروش برای خرید توپ پلاستیکی استفاده کنید.

ادامه مطلب  راه اندازی کسب و کار برای اینکه پولدار شوید

توپ پلاستیکی چرمی

مسئله ای که باعث متمایز شدن توپها از یکدیگر شده مواد تشکیل دهنده آنها بوده که مواد باکیفیت تر موجب تولید توپ درجه یک می گردد.

یک توپ والیبال از سه قسمت تشکیل شده که شامل: پوسته بیرونی، هسته داخلی و پنل بوده که جنس پوسته بیرونی معمولا چرمی است و در زیر به توضیحات مختصری در خصوص هر یک از آنها می پردازیم.

 

پوسته بیرونی: سطح توپ نقش بسیار مهمی در کیفیت توپ دارد چراکه اگر سطح آن به اندازه کافی صاف و نرم نباشد باعث ایجاد اختلالاتی در روند بازی می شود.

هسته داخلی: به این هسته، کیسه هوا نیز می گویند و جنس آن از لاستیک است که دلیل استفاده از آن سبک بودن و وزن پایین می باشد چراکه سبکی توپ باعث می شود تا راحت تر در هوا حرکت کند و قابل انعطاف باشد.

توپ پلاستیکی چرمی

پنلها: توپ پلاستیکی چرمی از تعداد مختلفی پنل ساخته می شوند که به لایه های داخلی توپ می چسبند، به صورت کلی می توان گفت که امروزه در بیشتر بازیها و بازی المپیک از توپهایی که ۸ پنل دارند استفاده می شود اما در گذشته از توپهایی که ۱۸ پنل داشتند استفاده می شد که توپهای جدید به دلیل اینکه حرکت بهتری در هوا دارند و در هنگام دست گرفتن راحت تر هستند توانستند جایگزین بسیار خوبی برای توپهای قدیمی باشند.

توپ والیبال بزرگسالان: سایز توپ بازی مخصوص بزرگسالان دارای قطر ۶۵ تا ۶۷ سانتی متر است.

توپ والیبال نوجوانان: این توپ که برای بازی نوجوانان ساخته شده است قطر ۶۳ تا ۶۵ سانتی متر را دارد.

ادامه مطلب  از دروازه های موفقیت با چرم عبور کردم

توپ والیبال ساحلی: توپ ساخته شده برای والیبال ساحلی قطر ۶۶ تا ۶۸ سانتی متر را دارد.

توپ پلاستیکی بادی

چنانچه سری به فروشگاه ها و غذفه های اسباب بازی فروشی سطح شهر زده باشید به احتمال بسیار زیاد با توپهای پلاستیکی بادی نیز مواجه می شوید به تنوع بسیار گسترده و طیفهای رنگارنگ خود نه تنها نگاه شما بلکه نگاه فرزندتان را که قصد خرید بازی فکری خارجی را دارید معطوف خود می کند

اما شاید در آن گوشه و کنار با نمونه ای عجیب روبرو شوید بله توپهای بادی دستگیره دار که بسیاری از سوالات را در ذهن شما ایجاد می کند از جمله اینکه این توپها چگونه ساخته می شوند و چه ویژگیها و کاربردی دارند با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوعات بپردازیم.

توپ پلاستیکی بادی

این توپها با استفاده از پی وی سی مقاوم ساخته می شوند و توپ پلاستیکی بادی نام دارند اما در عین حال به دلیل انعطاف و بافت بسیار نرم و ارتجاعی که دارند می توانند برای کودکان زیر ده سال بسیار مطلوب و ایده آل باشند این توپها علاوه بر زیبایی چشمگیر و خارق العاده ای که دارند از توان تحمل بسیار بالایی نیز برخوردار بوده

و بیش از ۸۰ کیلوگرم را به راحتی می توانند تاب بیاورند در واقع ویژگی ارتجاعی و قابل انعطاف در این موقع به کمک این توپها می آید تا آنها در اثر پرش ناگهانی یا فشار بیش از حد نترکند.

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *