تکنیکی که شما را میلیاردر خود ساخته می کند

تکنیکی که شما را میلیاردر خود ساخته می کند

یکی از بهترین تکئیک هایی که شما می توانید از آن برای رسیدن به ثروت در کشور استفاده کنید این است که درکالاهایی از جمله مصالح ساختمانی مانند بلوک پرلیتی به راحتی سرمایه گذاری کنید.

بلوک پرلیتی

انسان همیشه به دنبال راهکاری برای کم کردن مصرف انرژی بوده است به تازگی بلوک پرلیتی فوق سبک کشف شده است که از دل طبیعت گرفته شده است که با تبدیل کردن آن به عایق بلوک پرلیت، می توان از آن در صنعت ساختمان سازی استفاده کرد. این بلوک مانند یک عایق عمل می کند و تأثیر بسزایی در کم کردن مصرف انرژی دارد.

قیمت عایق پرلیت به موارد زیادی بستگی دارد و کارفرمایان زیادی هستند که عده ای با دلایل محکم آنرا انتخاب و رد می کنند که به آنها اشاره خواهیم کرد. شما در این مقاله با پرلیت و کاربردهای آن، ویژگیهای بلوک پرلیتی، کاربردهای بلوک پرلیتی آشنا می شوید.

همچنین از نحوه قیمت گذاری بر روی عایق های پرلیتی آشنا می شوید. سنگ پرلیتی یک نوع سنگ است که از دل آتشفشان درست می شود این سنگ با ترکیبی اسیدی در محیط مرطوب یا جایی که آب باید تشکیل می شود به سبب وجود آب درون آن، شکلی کروی دارد. میزان آب درون آن حدود ۲ الی ۵ درصد می باشد.

بلوک پرلیتی

بلوک تیغه ای کرمان

امروزه ارائه با کیفیت ترین نوع بلوک تیغه ای کرمان توسط فروشگاه های معتبر و با قیمتی مناسب انجام می‌ شود و و بلوک تیغه ای به دلیل سایز و ابعاد استاندارد مورد توجه و استقبال واقع شده است و این بلوک تیغه ای به عنوان یک عایق صوتی و حرارتی شناخته شده‌ اند.

ادامه مطلب  صفر تا صد کسب و کار موفق را از ما بخواهید

قیمت این محصولات بسیار مناسب بوده و افراد می‌ توانند بر اساس نیاز و بودجه خود اقدام به خرید عمده محصول نمایند و همانطور که خود می توانید خرید و فروش عمده این محصول از مزایای ویژه‌ ای برای خریداران برخوردار است.

استفاده از بلوک تیغه ای در صنعت ساختمان سازی امری رایج می باشد و معماران نیازمند استفاده از مصالحی هستند که از دوام بالایی برخوردار باشند و با حداکثر طول عمر بتوانند تاثیرات زیادی در طول عمر سازه داشته باشند.

بلوک تیغه ای کرمان

بلوک سفالی

با توجه به استفاده های فراوانی که از بلوک سفالی می شود، لازم دانستیم تا موارد قابل ذکری را در مورد آن بیان نماییم و از این نظر کارخانه تولید آن را مورد بررسی قرار دهیم. برای تولید بلوک سفالی از تجهیزات کافی بهره گیری نموده ایم و جهت تهیه آنها شیوه های مختلفی را اختصاص داده ایم.

لازم به ذکر است که برای تولید بلوک سفالی سقفی چندین روش صورت خواهد پذیرفت. به عنوان مورد اول می توانیم به پخت کوره ای اشاره نماییم که در واقع تمام متریال اولیه را درون قالب قرار داده و آنها را پس از جذب حرارت به آجرهای مرغوبی تبدیل می نمایند.

شایان ذکر است که جهت قالب گیری بلوک فوم دار سفالی از طراحیهای متنوعی بهره می گیرند که می تواند مناسب سلایق و کاربردهای متنوعی در ساخت و ساز باشد.

بلوک سفالی

 

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *