تکنیک های کسب درآمد از طریق بازاریابی عطر و ادکلن

تکنیک های کسب درآمد از طریق بازاریابی عطر و ادکلن

یکی از محصولات و کالاهایی که شما به سرعت می توانید از طریق آن به درآمد برسید عطرها و ادکلن ها می باشند که محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کرده اند و در مدت زمان کمی می توانند شما را به ثروت فراوانی برساند.

ادکلن مردانه تلخ

آقایانی که به ظاهر خود اهمیت می دهند برای اینکه همیشه بوی خوبی داشته باشند از ادکلن مردانه تلخ خنک تابستانی استفاده می کنند. از سالیان گذشته تا به امروز استفاده از عطر و ادکلن اهمیت زیادی داشته و استفاده از آن قدمتی طولانی دارد.

در واقع می‌ توان گفت که سابقه استفاده از آن به قدری طولانی است که حتی کسانی که اهمیتی به پاکیزگی و بوی بدن خود نمی‌ دادند نیز از آن استقبال کردند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید قدیمی ‌ترین عطرهای تاریخ از سوزاندن چوب به وجود آمد که بوی خوبی داشتند

یکی از بهترین انتخابها برای ادکلن مردانه تلخ در میان آقایان جوان استفاده از ادکلن مردانه تلخ است که امروزه جزو پر طرفدار ترین ادکلنها می باشد. به احتمال زیاد واژه عطر تلخ و عطر شیرین را شنیده اید که در واقع به رایحه قالب هر عطر گفته می شود.

ادکلن مردانه تلخ

ادکلن

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های تقطیر بروز اسانسهای مختلفی از ادکلن و عطر می توان مشاهده کرد و با دو نوع سرد و گرم طبقه بندی می شوند. در این صنف نوع سرد و ملایم برای بانوان و گرم و تلخ را برای مردان در نظر می گیرند که اگر به روی لیبل روی بسته هم دقت کرده باشید این موضوع را درج کرده اند و مناسب برای مردان و زنان را در نظر گرفته اند.

ادامه مطلب  جریان مالی زندگی ام با انجیر رونق گرفت

ادکلنها در واقع از اسانسها و روغنها تشکیل شده اند و با تقطیر کردن انواع گیاهان و گلها به دست می آیند. امروزه خرید ادکلن زنانه در کشور رونق چشمگیری داشته و افراد بسیاری به تولید آن پرداخته اند و حتی توانسته اند صادرات خوبی را به کشورهای خواهان داشته باشند.

ادکلنهای زنانه در زمان تولید طی مراحل سخت و پیچیده تهیه می شوند که با تقطیر کردن تولید می شوند. فروش ادکلن زنانه در کشور بسیار بالا بوده و برای اصل و فیک بودن آن می بایست به یک سری نکات توجه کرد.

ادکلن

ادکلن آمواج سفید

از دسته پر مصرف ‌ترین موادی که در طول روز مورد استفاده اکثر افراد قرار می ‌گیرد ادکلن آمواج سفید می باشد که رایج‌ ترین دسته عطرهایی که ما معمولاً از آنها استفاده بیشتری داریم بین ۵ تا ۱۵ درصد از عطر تشکیل ‌شده ‌اند و علاوه‌ بر وزن سبکی که دارند دارای ماندگاری نسبتاً مناسبی نیز می باشند و سبب می ‌شود تا افراد از آنها به‌ خوبی بهره بگیرند.

اغلب برای استفاده‌ های روزانه آن را به کار می ‌گیرند تا بتوانند بوی خوشی را داشته باشند. دسته آخر مربوط به ادکلن می ‌باشد که بین ۲ تا ۴ درصد از عطر تشکیل‌ شده است. به دلیل این ‌که ادکلنها غلظت عطر بسیار کمتری دارند. معمولاً از یک فرمول بسیار سبک تشکیل ‌شده‌ اند. این دسته از ادکلنها در درجه اول طوری طراحی شد ه‌اند که افراد مختلف به ‌ویژه آقایان به‌ عنوان یک اسپلش از آن استفاده می ‌کنند.

ادکلن آمواج سفید

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *