ثروتمند شدن با انگشتر رویایی بود که به واقعیت تبدیل شد

ثروتمند شدن با انگشتر رویایی بود که به واقعیت تبدیل شد

در حال حاضر راه های بسیار زیاد و متنوعی جهت ثروتمند شدن پیش روی هر فرد قرار دارد اما من با آشنایی با تجارت نوین که از طریق پول مشتری کسب و کار راه می اندازند توانستم در حوزه انگشتر ورود کنم و به درآمد میلیاردی مورد نظر خود برسم.

انگشتر هوشمند

بعد از حلقه نامزدی که همه ما دوست داریم آن را در دستان خود ببینیم، انگشتر هوشمند گزینه جذاب و کاربردی است که امروزه بسیار پرطرفدار است و شرکت ها برای تصاحب انگشتان ما با یکدیگر رقابت می کنند.

حلقه های هوشمند ممکن است یک راه حل خوب برای ترک گوشی های هوشمند باشند. درواقع محققان معتقدند که با تکنولوژی می توانید از استفاده بیش از اندازه از تکنولوژی جلوگیری کنید. به جای اینکه همیشه گوشی خود را در دست بگیرید، کافی است یک انگشتر هوشمند را در دست خود قرار دهید و تنها در صورت دریافت پیام های ضروری به آن پاسخ دهید.

حلقه هوشمند به شما اجازه می دهد که به گوشی هوشمندتان وصل شده و بسیاری از عملکردها را از طریق آن و با استفاده از حرکات دست تان انجام دهید.. به علاوه هنگامی که در موقعیت خطرناک و تهدید آوری هستید و به کمک نیاز دارید به راحتی می توانید آن را بفشارید، موقعیت مکانی خود را به همراه یک پیام اضطراری به مخاطب مورد نظرتان ارسال کنید.

انگشتر هوشمند

انگشتر شرف الشمس

امروزه انگشتر شرف الشمس و طلسم آن همواره از بحث های مبهم و جالب توجهی بوده که از قدیم الایام حکایت های فراوانی راجع به آن گفته شده است. در این مقاله می خواهیم ابتدا شما را با سنگ شرف الشمس و خواص آن آشنا کنیم و سپس به بررسی کامل طلسم مذکور و چیستی آن بپردازیم.

ادامه مطلب  خرید زیتون پرورده تک نفره پارتیکان

یکی از جذاب ترین رنگ های سنگ یمنی که به دلیل نادر بودن از معروفیت کمتری برخوردار است، عقیق زرد است که رنگ جذاب و خیره کننده منحصر به فردی دارد. این سنگ را میتوان جزء سنگ های قیمتی رده بندی کرد که می توان گفت زرد خالص نیست و تا حدودی به کرم و نارنجی نیز می گراید. به اعتقاد بسیاری از علمای دینی و اختر شناسان این نوع سنگ جان آدمی را از بسیاری از بلاها مصون می دارد.

شنیده ها حاکی از آن است که این سنگ و انواع مختلف آن به سنگ «عزت نفس» نیز شهرت دارند و از اصل آن جهت افزایش حس احترام و اعتماد به خود و توانایی های خود استفاده می شود. همچنین عشق و محبت را در روابط میان انسان ها بالا برده و انرژی های منفی و مضر همچون ترس، اضطراب، حسادت و عصبانیت را از انسان دور می کند.

انگشتر شرف الشمس

انگشتر نقره

از مهم‏ترین خاصیت انگشتر نقره برای مردان و زنان، کاربرد ضدمیکروبی آن است. تحقیقات مختلف در سراسر جهان این موضوع را اثبات کرده‏ است. دکتر «هاری مارکراف» یکی از اساتید دانشکده پزشکی دانشگاه «سنت دوبس»، به‎طور خاص ثابت کرده است که نقره بدون اینکه عوارض ناشی از استفاده از آنتی‎باکتریال‎های معمولی را ایجاد کند، چندین برابر بیشتر از آن‎ها قدرت ضدعفونکنندگی دارد.

 

به ‏دلیل همین ویژگی، در بسیاری موارد از ذرات نانو نقره به‎ عنوان ماده ضدعفونی‏ کننده آب استفاده می‌شود. شاید یکی از دلایلی که انسان‏های اولیه ظروف و قاشق خود را از این فلز می‎ساختند درک همین ویژگی مثبت نقره بوده است. به همین خاطر مردان و زنان با استفاده از انواع انگشتر، دستبند و زنجیر زنانه و مردانه نقره می‏توانند از این خواص ضدمیکروبی این فلز جادویی بهره‏مند شوند.

ادامه مطلب  اینترنت در کسب و کارم معجزه ای را ایجاد کرد

انگشتر نقره

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *