جهش مالی ای که کود به زندگی ام داد

جهش مالی ای که کود به زندگی ام داد

رسیدن به ثروت و پول را موقعی تجربه کردم که کار خود را در زمینه کود شروع کردم و توانستم خرج تحصیل  برادرم  را بدهم و در کنار آن کارخانه برشکست پدرم  را به چرخه کار بازگرداندم و زمینه اشتغالزایی را برای عده ایی فراهم کردم.

کود طبیعی

در این مقاله قصد داریم در مورد کود، انواع آن به ویژه کود طبیعی و اثراتی که در رشد گیاهان و پیشرفت کشاورزی دارد صحبت کنیم.

رشد یک گیاه تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله نور مناسب و کافی، آب و رطوبت کافی و عناصر مغذی و مفید موجود در خاکی که گیاه کشت شده است می باشد.

از این رو کودهای طبیعی و شیمیایی(مصنوعی) در صنعت کشاورزی جایگاهی ویژه دارند و تولیدات کود در اشکال مختلف نظیر گرانول، پودر، پلت، مایع و استفاده از انواع کود ها برای رشد بهتر گیاهان و پرباری محصولات کشاورزی گسترش یافته است.

همانطور که قبلا اشاره شده است کود ها انواع مختلفی دارند که همگی در دو دسته کودهای طبیعی و یا کود های شیمیایی قرار می گیرند.

کود طبیعی

کود میکرو

در این روزها مراکز و فروشگاه های مختلفی در کشور وجود دارد که در حال فروش کود میکرو، کود مرغی  باشند که خریداران و کشاورزان می توانند به راحتی به این مراکز مراجعه نمایند و محصول موردنظر خود را با قیمت مناسب و ارزان دریافت نمایند.

یکی از ویژگیهای بارز این محصول قیمت ارزان آن می باشد به همین دلیل کشاورزان علاقمند به استفاده این کود شیمیایی هستند و نکته مهم دیگری که آنها از این کود استفاده می کنند، در دسترس بودن آنها بوده یعنی به راحتی می توانید این کود را از مراکز معتبری که در سطح کشور وجود دارد، خریداری کنید. کشاورزانی که برای پرورش گیاهان خود به دنبال یک کود شیمیایی با کیفیت و مرغوب و همچنین قیمت مناسب می باشند، ما به آنها پیشنهاد می کنیم که کود میکرو المنت مجموعه ما را امتحان نمایند.

ادامه مطلب  قیمت شکر قهوه ای تیره 900 گرمی

مجموعه ما در تولید محصولات خود از بهترین متریال و دستگاه های به روز و جدید استفاده می کنند که باعث افزایش کیفیت نهایی محصولات تولید شده می شود، این امر موجب جلب رضایت و پایداری مشتریان می گردد. خریداران می توانند در زمینه انتخاب کود شیمیایی با مشاوران با تجربه که این مجموعه در واحد فروش قرار داده و شماره های آنها در سایت درج شده است، تماس حاصل فرمایید تا راهنماییهای لازم را دریافت کنید.

کود میکرو

کود زیستی مایع

همانطور که می دانید کودها در انواع شیمیایی،کود زیستی مایع و گیاهی تولید می شوند که نوع شیمیایی آن در مراکز تولید محصولات شیمیایی و آزمایشگاه های تخصصی به توید می رسند و نوع زیستی آن با ترکیب فضولات حیوانی و یا انسانی تولید می شود که در نوع خود برای گیاهان بسیار اثر بخش و مفید خواهد بود و نوع گیاهی آن از پسماندهای گیاهان و شاخ و برگ درختانی که ریزش می کنند با ترکیب افزودنیهای دیگر تولید می شوند.

امروزه رشد و پرورش گیاهان مختلف و درختان باغها بدون وجود و استفاده از کودهای مخصوص امکان پذیر نیست و یا ممکن است که بدون کود محصول خوبی بدست نیاید و گیاه باردهی مناسبی نداشته باشد.

از طرف دیگر برخی از این کودها حکم آفت کش را برای گیاه دارند و در صورتی که در پای گیاه مصرف نشوند امکان هجوم حشرات به گیاه وجود دارد که محصولات ومیوه ها را دچار آفت می کنند و از کیفیت محصولات بدست آمده می کاهند.

کود زیستی مایع

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *