خرید لاستیک کامیون بزرگ تهران

خرید لاستیک کامیون بزرگ تهران

این لاستیکها که برای خودروهای باری و انواع کامیونها تولید می شوند از نظر اندازه و سایز دارای کد بندی می باشند و هر شماره مختص مدل کامیونی می باشد که برخی از این لاستیکها به صورت پهن، آج دار و یا باریک تولید می شوند که برای مصارف مختلف استفاده می شوند.

برخی از لاستیکها مناسب برای محورهای جفتی می باشند که به صورت دوتایی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و پیچهای متصل کننده آنها به محور حرکتی از روی لاستیک و رینگ بیرونی بسته و باز می شود.

برخی از لاستیکها پهن تر تولید می شوند که برای محورهای سبک طراحی شده اند و باید فشار کمتری بر روی آنها وارد شود.

همچنین در طراحی لاستیکهای کامیون از نظر اینکه لاستیک مناسب محورهای جلو می باشد و یا محورهای بار نیز تفاوتهایی وجود دارد و هر لاستیک برای مکان خاصی از کامیون قرار می کیرد.

خرید لاستیک کامیون بزرگ تهران

یکی از معتبر ترین مراکز عرضه کننده لوازم یدکی ماشین سنگین در کشور مجموعه تجاری آراد برندینگ می باشد که انواع لاستیکهای کامیون و سایر لوازم یدکی دیگر را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای همه مشتریان از سراسر کشور ارائه می کند.

از آنجایی که خودروهای باری نظیر کامیون در بیشتر اوقات بارهای مختلفی را حمل می کنند و در حال جابجایی محصولات و مواد مختلف در حجم بالا می باشند و همچنین مسافتی که طی می کنند طولانی می باشد باید قطعات و لوازم یدکی آن نیز از دوام بالایی برخوردار باشند تا خودرو را با مشکل روبرو نکنند.

ادامه مطلب  کسب ثروت با سرعت نور را تجربه کنید

در گذشته لاستیکها به صورت لایه بیرونی تیوب بودند که از آن محافظت می کردند و به دور رینگ لاستیک قرار می گرفتند و رینگ به محور حرکتی خودرو متصل می شد و عمل راه رفتن خودرو را آسانتر و امکان پذیر می کردند.

لاستیک کامیون تهران

شرکتهای سازنده و مراکز تولید کننده انواع لاستیک در تهران اغلب تولیدات خود به صورت لاستیکهای مخصوص کامیون طراحی و تولید می کنند که این محصولات در بازار با فروش بشتری در حال انجام می باشد.

لاستیک کامیون تهران

از آنجایی که کامیونهای باری در شرکتهای حمل و نقل و یا به صورت مشتقل همیشه در حال باربری و انتقال محصول می باشند که خرید لاستیک کامیون تهران بسیار توسط افراد به دلیل جنس و هزینه مناسب صورت می گیرد و به واسطه فشاری که بر روی خودرو وارد می شود لوازم یدکی آن باید نو به نو تعویض گردد تا کامیون در جاده دچار مشکل و نقص فنی نشود و یا در صورت ترکیدن و خراب شدن لاستیک امکان چپ کردن و یا حتی سقوط کامیون به درون دره نیز وجود دارد.

کامیونهایی که به صورت ده چرخ و یا هجده چرخ می باشند تعداد لاستیکهای زیادی دارند و برای اینکه بتوانند حجم بالایی از بار را حمل کنند و وزن این بار در محورهای مختلف تقسیم شود از لاستیکهای زیادی استفاده می شود که بعد از هر مدت باید نسبت به تعویض و یا تغییر مکان این لاستیکها با یکدیگر اقدام نمود.

امروزه لاستیکهای جدید و بسیار پهن برای کامیونها طراحی و تولید شده که جایگزین لاستیکهای جفتی در کامیون می باشد و استفاده از آنها مزایا و فواید بهتری نسبت به محورهای جفتی دارد.

ادامه مطلب  کفپوش پی وی سی اداری اصفهان

لاستیک کامیون بزرگ

در وسایل حمل و نقل یکی از مهمترین ملزومات آن  لاستیک کامیون سایز بزرگ بوده که در ابعاد ۱۲ و ۲۴ می باشد که برای هر وسیله ای مناسب خود آن را باید خریداری نمایید.

کارخانه جات داخلی با استفاده از دانش روز دنیا و همچنین دستگاه های پیشرفته اقدام به تولید به روز ترین و حرفه ای ترین نمونه های لاستیک کامیون بزرگ کرده اند و  از بهترین متریال در ساخت انواع لاستیک و کفپوش چرمی استفاده می کنند.

لاستیک کامیون بزرگ

یکی از نکاتی که در هنگام خرید لاستیک بسیار اهمیت دارد میزان آج و نوع گل آن تایر بوده زیرا می توان از آن  بنا به شرایط رانندگی استفاده کرد.

یکی از عواملی که در خرید انواع لاستیک تاثیر گذار می باشد نوسانات بازار ارز بوده زیرا مواد اولیه به کار رفته در آن با ارز خریداری می شود.

افرادی که در این کارخانه ها مشغول به فعالیت هستند همواره به دنبال تهیه یک نمونه با کیفیت و درجه یک می باشند تا در زمان استفاده مشکلی را ایجاد نکند.

چنانچه از محصولات بی کیفیت خریداری کنید در هنگام استفاده دچار ترکیدگی شده و خسارتهای جبران نا پذیری را برای افراد به وجود می آورد.

زیرادر هنگام حادثه وسیله نقلیه از مسیر اصلی خود منحرف شده و ممکن است تعادل خود را به کلی از دست بدهد پس همیشه به این نکته توجه کند از بهترین و معتبر ترین فروشگاه ها اقدام به خرید نمایید.

تمام لاستیکها دارای تاریخ انقضا بوده و همچنین در هنگام خرید باید به آن دقت نمایید و همچنین معمولا  با کدها اختصاری جنس و نوع لاستیک و ضخامت آن عنوان شده است که می توان لاستیک مورد نظر را خریداری نمایید.

ادامه مطلب  تراژدی شیرین یک شبه پولدار شدن من در 20 سالگی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *