میل بارفیکس سه لول

خرید میله بارفیکس سه لول

در گذر زمان و با تغییرات پیشرو در ورزش میله بارفیکس سه لول چند منظوره پایه حلقه ای در آزمون مفهوم عام به صورت ابزاری که می توان با آن میزان کیفیت ویژه را به طور کمی و عینی به دست آورد تعریف می‌ شود که این ابزار اصل و اساس سنجش را تشکیل می‌ دهند.

صحت و دقت اطلاعاتی که با اندازه گیری به دست می‌ آید مستقیماً به میزان پیشرفت و تکامل آنها بستگی دارد و در سنجش قابلیتهای جسمانی برای ارزیابی استقامت عضلات شانه ای از آزمون کشش بارفیکس که از متداول ترین آزمونهای سنجش استقامت عضلانی است استفاده می شود اگر آشنایی با این آزمون ندارید می توانید سری به مقالات ما در سایت آراد برندینگ بزنید.

خرید میله بارفیکس سه لول

در در حال حاضر این آزمون کاربرد فراوانی در مراکز آموزش کشور همچون دانشگاه و مدارس دارد و برای ارزیابی درس تربیت بدنی مورد استفاده قرار می گیرد حال آن که اجرای آن همراه با مشکلاتی برای دانش آموزان و دانشجویان همراه بوده و آزمون شوندگان به دلیل سختی اجرای آزمون رکورد خوبی را به دست نمی آورند.

تاکنون تحقیقات بسیار اندکی در مورد مقایسه آزمون فوق گفته شده که از جمله می توان به آن اشاره کرد که در دو روش گرفتن میله بارفیکس به صورت پشت دست و کف دست رو به صورت را مورد مقایسه قرار دادیم و دریافتیم که در آزمون بارفیکس ایستاده بهتر است از روش کف دست رو به صورت استفاده شود.

میل بارفیکس سه لول

محققین دریافتند که علت عدم آزمون بارفیکس ایستاده ضعف عضلات شانه ای از آنها در تجربه و تحلیلهای یافته خود اشاره داشتند و در آزمون میل بارفیکس سه لول بیش ترین فعالیت توسط عضله دو سر بازویی است که در آزمون شنای سوئدی فعال ترین عضله، عضله ذوزنعقه ای می باشد.

ادامه مطلب  شکلات تلخ است اما زندگی مرا شیرین کرد

و هم چنین دانش آموزانی که شنای سوئدی را آسان تر و مناسب تر می دانند در سالهای اخیر آزمون کشش بارفیکس را به صورت اصلاح شده معرفی شد که زیرا اجرای آن به مراتب آسان تر و دلپذیر تر از بارفیکس و کش ایروبیک ایستاده است.

میل بارفیکس سه لول

آزمون کشش بارفیکس در حالی که اجرا می شود که پشت دست رو به صورت قرار دارد و آزمودنی میله بارفیکس را با دو دست و به اندازه عرض شانه باز گرفته می شود سپس تلاش می شود که تا با خم کردن آرنجها و بدون استفاده از تاب دادن بدن چانه خود را به بالای میل بارفیکس سه لول رساند و در اجرای آزمون بارفیکس اصلاح شده به صورت مورب در زیر میله بارفیکس با آرنجهای کاملاً کشیده آویزان شده و سپس تلاش کرده تا چانه خود را بالای میله بارفیکس خود برساند.

 

با توجه به کاربرد هر سازمان تاکنون تحقیق خاصی به صورت مقایسه این آزمون از نظر کارکرده مهم ترین عضلات موثر در کمربند شانه و بازو انجام شده تا با مقایسه عملکرد عضلات آزمونهای سه گانه را تجزیه و تحلیل کند بنابراین در این سه آزمون را با هم مقایسه کرده و پس از تجزیه و تحلیل عضلانی هر آزمون تعیین کند که عضلات درگیر و موثر در هر آزمون کدام است.

خرید میله بارفیکس

یکی از ویژگیهای مورد علاقه ما در مورد میل بارفیکس، قیمت بسیار پایین این کالا با وجود تاثیرگذاری بالای آن بوده که آنها یکی از راحت ترین تمریناتی هستند که می توانید در هر مکانی انجام دهید و تنها چیزی که نیاز دارید یک میله محکم و ۲ بازوی خودتان برای انجام این فعالیت می باشد.

ادامه مطلب  با ایزوگام سقف ثروتم مستحکم شد

اگر به دنبال پیشرفت سریع بوده و می خواهید قدرت خود را به رخ بکشید، می‌توانید این ورزش را را در باشگاه کنار دیگر تمرینات سنگین و طاقت فرسا و با دستگاه انجام دهید، و اگر می‌خواهید می‌توانید نوار کشش و میله بارفیکس خود را بخرید و آن‌ را به راحتی در خانه خود انجام دهید.

خرید میله بارفیکس

یکی دیگر از جنبه های واقعاً مفید خرید میله بارفیکس و انجام تمرینات کششی به طور مرتب و دائمی این است که آنها چندین گروه عضلانی را همزمان تقویت می کنند که این همان چیزی است که ما به آن تمرین ترکیبی می گوییم و اگر زمان کمی برای تمرین دارید، تمرینات ترکیبی راه حلی موثر برای دریافت نتیجه است.

حرکات کششی با بارفیکس بسیار کارآمد هستند، زیرا به شکل همزمان این کششها روی عضلات جلو بازو، پشت بازو، ساعد، مچها، عضلات پشتی، شانه ها و قفسه سینه شما تاثیر مستقیم می گذارد.

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *