پالت چوبی یکبار مصرف

خرید پالت چوبی یکبار مصرف اصفهان

یکی از مهم ترین تجهیزات مورد نیازی که شرکت های بزرگ و انبارهای صنعتی از آن استفاده می کنند پالت می باشد که به صورت عمده و در جنس های مختلفی همچون چوبی، پلاستیکی آن را خرید و فروش می کنند.

پالت، سازه محکمی است که مهم ترین کاربرد آن در صنعت حمل و نقل می باشد که از جنس های مختلفی همچون چوبی و پلاستیکی تولید می شود. همچنین تولیدکنندگانی برای برای جابجایی درون کارگاهی و بیرون کارگاهی محموله خود، از پالت استفاده می کنند به دلیل این است که، علاوه بر اینکه هیچگونه آسیبی به محصول وارد نمی شود بلکه در نظم محصولات نقش بسزایی هم دارد. به طورکلی پالت ها در صنعت، به دو متریال مختلف تولید می شود:

خرید پالت چوبی یکبار مصرف اصفهان

پلاستیکی: در ساخت این نوع پالت از متریال پلاستیک یا از مواد بازیافت پلاستیکی استفاده می شود.پالت پلاستیکی نسبت به پالت های دیگر از مقاومت، استحکام کمتری برخودار است و از قیمت کمتری هم شامل می شود.چوبی: پالت چوبی از نظر جنس و کیفیت انواع گوناگونی دارد که منجر به تولید این محصول در جنس و ابعاد مختلفی شده که از نظر مقاومت هم، متفاوت می باشد.

امروزه با پیشرفت دستگاه ها، سرعت عمل کارخانه ها در تولید، بسته بندی بالا رفته است و باعث افزایش تولید این محصول با ابعاد و کیفیت استاندارد شده است

و البته از بهترین ویژگی آن، جابه جایی آسان محموله با کمترین زمان و بیشترین کیفیت هم می توان اشاره کرد. پالت چوبی باید دارای چه ویژگیهایی باشد؟ به طورکلی مهم ترین نکته کلیدی که در انتخاب نوع جنس پالت مهم می باشد وزن بار است.

ادامه مطلب  چند عادت موفیقت آمیز برای میلیاردر شدن

شرکت ها یا تولیدکنندگانی که وزن بار آنان بالاتر از ۵۰۰ کیلوگرم و یا از پالت خود به صورت مکرر استفاده می کنند بهترین گزینه پالت چوبی می باشد که علاوه بر آن باید از ویژگی هایی بسزایی برخوردار باشد.برای خرید پالت چوبی به مطالب بالا توجه داشته باشید.

پالت چوبی اصفهان

در اکثر شهرهای صنعتی عرضه و تقاضای پالت زیاد می باشد که انواع مختلف آنها در مراکز تولیدی پالت چوبی اصفهان به صورت چوبی و یکبار مصرف برای مصرف کنندگان ارائه می شود که هر کدام از آنها برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار  می گیرد. برخی از پالتها در اندازه ها و ابعاد کوچکی تولید می شوند که ضخامت چوب و تخته های آنها نیز ممکن است ضخیم یا نازک باشد که برای محصولات پتروشیمی و غیره به کار می رود

و برخی از مدلهای این پالت چوبی با تخته های ضخیم و چوب روسی ساخته می شوند که ارتفاع بیشتری نسبت به سایر پالتها دارند و ابعاد آن بستگی به نوع کالا دارد و برای بار گیری کارتنهای مختلف بکار می روند که ارتفاع مناسبی را دارا می باشند تا در صورت نشتی آب و یا ورود آب به انبار کارتنها از تماس آب در امان بمانند و رطوبت به کارتنها نرسد.

پالت چوبی اصفهان

برخی دیگر از پالتهای چوبی به صورت پهن و با ارتفاع کمی ساخته می شوند تا حمل و نقل کالا بر روی آن راحت تر انجام گیرد و توان حمل کالاهای سنگین را دارند و معمولا برای بارگیری انواع سرامیک، سنگهای ساختمانی و سایر مصالح استفاده می شوند. تخته هایی که بر روی سطح پالت قرار می گیرند با فاصله های مشخصی از یکدیگر نصب می شوند

ادامه مطلب  کاغذ دیواری PVC چسبدار طرح چوب سه بعدی

که برای این نوع پالتها تخته ها با فاصله های کمی از یکدیگر قرار می گیرند و پالتهای حمل سرامیک در ابعاد ۱ در ۱ و یا ۱متر در ۱۲۰ سانتی متری تولید می شوند. تحمل بار این پالتها در هنگامی که بر روی زمین ثابت هستند با زمانی که در حال بارگیری و بر روی لیفتراک یا جرثقیل قرار می گیرند

متفاوت می باشد که نمونه های مرغوب و بادوام پالتهای چوبی سرامیک در هنگام بارگیری تا سقف ۱۵۰۰ کیلو گرم می توانند تحمل بار داشته باشند و در هنگامی که ثابت هستند این مقدار بیشتر بوده و تا ۲۵۰۰ کیلو گرم تحمل بار دارند.

پالت چوبی یکبار مصرف

چوبها ارزش بسیاری داشته و با استفاده از آن زندگی خود را شکل و راحت تر کرده است و حال با تغییراتی تقریبا اندک این بار یک پالت چوبی یکبار مصرف با استفاده از موادهای نو تولید نموده تا مقاومت بسیار بالای آن بتواند مصحولا بیشتر و سنگین تری را تحمل کند.

بهترین پالت را زمانی ساخته اند که برای جا به جایی موتورهای بسیار سنگین دستگاه های تولید انرژی نیاز داشتند، زیرا این محصولات با وزنی تقریبا یک تا سه تنی جا به جایی تقریبا غیر ممکن داشته و دستگاهی که بتواند از زیر آن را بلند کرده وجود ندارد.انواع مختلف پالت چوبی یکبار مصرف را از ما بخواهید.

پالت چوبی یکبار مصرف

زنجیر جرثقیل هم نیز قادر به عبور از زیر این دستگاه نبوده و باید یک راهی را جهت جا به جایی امتحان می کردند که تصمیم به ساخت پالت چوبی نموده اند که در ابعادی بسیار بزرگ در زیر محصول فوق سنگین قرار می گرفت و توسط جرثقیل به راحتی به مکان مورد نظر انتقال می یافت.

ادامه مطلب  آموزش شروع یک حرفه خلاقانه و جذاب

پالتها معمولا در وزنهای مختلفی تولید می شود که شروع آن از بیست کیلو به بالا بوده و دو الی هفت سانتی متر ضخامت دارد که با استفاده از پنج تا پانزده تخته به اندازه صد تا صد و هشتاد متری بر روی هم دیگر قرار می گیرد و یک شی مربعی بسیار مقاوم را شکل می دهد.

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *