دروازه های ثروت به رویم گشوده شد

دروازه های ثروت به رویم گشوده شد

بزرگترین ثروت هر شخص دانش او است! این یک شعار نیست، واقعیت است. امروزه دانش میتوانید بزرگترین سرمایه برای ثروتمند شدن باشد. من زندگی خود را با دانش خود و دوستم نجات دادم و به ثروت رسیدم و اکنون می توانم با قدرت بگویم که من در حوضه شیره خرما و انواع آن کار کردم و الان یک فرد ثروتمند هستم. وقتی به این درجه رسیدم با خودم فکر کردم که بهتر است تا دانش خود را در اختیار دیگران هم قرار دهم.

شیره خرما ارگانیک

کشور عزیزمان ایران بهترین تولید کننده شیره خرما ارگانیک و اصل می باشد سالانه چندین تن از این محصول به کشور هایی چون ترکیه و قطر، صادر می شود، در کشور های نام برده از شیره خرما در وعده صبحانه که باعث فعال شدن سلول های عصبی ودرمان رماتیسم می شود استفاده می کنند.

همچنین در کشور ترکیه از شیر خرما به جای شکر در پخت حلوا، شیرینی، کیک خیس و انواع غذا های خود استفاده می کنند صادرات شیره خرما باید اصولی و از قوانین خاصی برخوردار باشد.

قند موجود در شیره خرما کاملاً طبیعی و ارگانیک است که به سوخت و ساز بدن کمک زیادی می کند اما مصرف مداوم آن برای افرادی که اضافه وزن یا بیماری مانند دیابت دارند چندان توصیه نمی شود.

شیره خرما ارگانیک

شیره خرما طبیعی

شیره خرما فواید بسیار زیادی برای بدن دارد که با مصرف مرتب آن از بسیاری از بیماری ها جلوگیری می شود بخصوص شیره خرما طبیعی  که عالی است. همچنین باعث بهبود برخی بیماری ها می شود، به گونه ای که اگر به کودکان خود به صورت مرتب شیره خرما بدهیم از کم خونی آن ها در بزرگسالی جلوگیری می کنیم.

ادامه مطلب  سلامتی الانم را به کمپوت مدیونم

سته بندی محصول نیز باید به گونه ای باشد تا کیفیت محصول تا رسیدن به دست مشتری حفظ شده و روی آن تاریخ تولید و انقضاء خورده باشد تا مشتری بداند تا چه مدتی می تواند از آن استفاده کنید.

طعم:  شیرینی خرمای اصل دارای طعمی بسیار شیرین است که این نشان دهنده مرغوبیت آن می باشد.

شیره خرما طبیعی

شیره خرما اصل

در سنین نوجوانی نیاز بدن به ویتامینهای گروه B و C به علت شروع دوره رشد و تغییرات هورمونی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود، گنجاندن شیره خرما اصل در برنامه غذایی نوجوانان و جوانان راهکار مناسبی جهت تامین این ویتامین ها با هدف رشد بهتر ارگانهای مختلف بدن است.

افرادی که تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و میزان زیادی خون از دست داده اند، جهت ترمیم بافتهای آسیب دیده و بهبود گردش خون باید شیره خرما را برای یک دوره طولانی مدت مصرف کنند زیرا در ترکیبات این محصول فولیک اسید و منیزیم و کلسیم وجود دارد.

طبع شیره خرما: طبع شیره خرما گرم و خشک است عزیزانی که طبع بدن شان سرد و یا سردی سر و بلغم دارند بهترین گزینه برای درمان می باشد . ویتامین های موجود در شیره خرما ,A1,B5,B2,B3 و c می باشد همچنین این محصول به دلیل داشتن قند طبیعی و مواد طبیعی که دارد مورد توجه عزیزانی که دیابت دارند قرار گرفته است.

شیره خرما اصل

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *