فوم بتن آماده

راز های ثروتمند شدن را فاش کردم

راه‌هایی را بیابید تا دانش‌تان را گسترش دهید. این همیشه آسان نیست، اما افراد در مواجهه با عواملی رشد می‌کنند که آنها را به چالش بکشند. هنگامی که دانش‌تان افزایش یابد، فرصت‌ها خودشان ظاهر می‌شوند. من با دانش خود در حوزه فوم تجارتم را در این زمینه آغاز کردم و ثروتمند شدم.

فوم عایق لوله

امروزه برای جلوگیری از هدر رفت انرژی در ساختمان ها از وسیله ای به نام فوم عایق لوله استفاده می کنند؛ که یکی از انواع پرکاربرد آن فوم پلی اتیلن می باشد.

این فوم علاوه بر استفاده برای جلوگیری و هدر رفت گرما و انتقال سرما، به صورت لوله برای جلوگیری از هدر رفت لوله های آب نیز استفاده می شود، و بسیار پرکاربرد است.

فوم عایق لوله در ضخامت های مختلفی تولید می شود، که برای استفاده برای انواع لوله ها مناسب می باشد، که به دلیل نرم بودن جنس پلی اتیلن به عنوان ضربه گیر و محافظ لوله نیز استفاده می شود.

فوم عایق لوله

فوم بتن آماده

فوم بتن آماده در واقع از مصالح ساختمان می باشد که جهت افزایش استحکام ساختمان در برابر عوامل مختلف مانند زلزله مناسب است، این نوع فوم نیازی به ترکیب مواد مختلف ندارد و به صورت آماده عرضه می شود.

این محصول وزن بسیار کمی دارد و کاربرد آن سبب کاهش وزن سازه می شود و به همین دلیل سبب مقاومت ساختمان در برابر نیرو های جانبی می شود.

این نوع فوم یک عایق در برابر گرما و سرما می باشد و با کاربرد آن هزینه های مصرف انرژی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، همچنین این نوع فوم عایق صدا است و از ورود صدا به درون ساختمان جلوگیری می نماید.

ادامه مطلب  تنها راز ثروتمند شدن در ایران از بین روش­های مختلف

فوم بتن آماده

فوم سقفی در گیلان

بهترین جایگزین سقف های بتونی و سفالی با وزن های بسیار سنگین و اجرای پر دردسر خود، امروزه فقط فوم سقفی در گیلان است.

فوم های سقفی یا به اصطلاح یونولیت های سقفی یکی از تکه های مهم پازل در سازه های ساختمانی شده است، تا آنجا که مهندسین برای سفارش ملزومات ساختمان سازی فوم های سقفی را در لیست اولویت های خود قرار می دهند.

اجرای راحت این نوع فوم ها و چسبندگی خوب آنها به خاک و کچ و مصالح و همچنین ضد آب بودن آنها باعث شده تا مورد توجه بیشتری قرار گرفته و خواهان داشته باشد.

دیگر نیازی نیست مثل چند سال چیش برای گرفتن قیمت و یا دیدن و انتخاب اجناس وقت خود را تلف کنید و در بازار راه بیافتید.

فوم سقفی در گیلان

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *