روز به روز به سوی اقیانوسی از ثروت هدایت می شوم!

روز به روز به سوی اقیانوسی از ثروت هدایت می شوم!

برای پولدار شدن یک کار درست و مناسب را پیدا کنید، کاری را انتخاب کنید که مورد علاقه شما باشد. کاری را که دوست دارید انجام دهید و کاری را که انجام می دهید را دوست داشته باشید. هیچ کس موفق به انجام آنچه که از آنها متنفر است، نیست. من با انتخاب حوزه مورد علاقه ام و قدم نهادن در مسیر اصولی و هموار، موفقیت های چشمگیری را کسب نمودم و توانستم در زندگی به رفاه و استقلال مالی دست یابم، در ادامه همراه من باشید.

جویدن سیاه دانه صبح ناشتا

آیا می دانستید خوردن عسل و جویدن سیاه دانه صبح ناشتا چه  خواص هایی بر سلامت بدن ما دارد؟ سیاه دانه چیست؟ چه فوایدی دارد که از دوران پیامبران تا به الان توصیه شده است؟

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: فواید وخواص سیاه دانه وعسل به قدری فراوان است که از درد ناخن پا تا درد و بیماری های نوک موی سررا می توان با آن درمان کرد. ایشان درمان هردردی به جز مرگ را در سیاه دانه می دانستند.

سیاه دانه جزء داروهای گیاهی است که فوایدی زیادی دارد و چاره بسیاری از بیماری ها است  دانه ای است که بیشتر در مناطق جنوب غربی شهرهایی مانند اراک و اصفهان موجود می باشد.

افراد فارس زبان نام این دانه را، سیاه دانه ویا سیاه تخمه، و در زبان عرب به آن حب السودا می گویند.

امام صادق (ع) نیز درباره سیاه دانه می فرمایند: اگر درمان مرضی را ندانستید از سیاه دانه و عسل استفاده کنید.

جویدن سیاه دانه صبح ناشتا

تن ماهی چند دقیقه باید بجوشد

بسیاری از افراد می خواهند بدانند که تن ماهی چند دقیقه باید بجوشد، بعد به هر دلیلی آن را داخل یخچال بگذارند و بعدا از آن استفاده کنند.

ادامه مطلب  تجربه ثروتمندشدن من در کسب و کار دستگاه آبمیوه‌گیری

گذاشتن تن ماهی بعد از جوشاندن با درب بسته در یخچال مشکلی ایجاد نمی کند، البته اگر می خواهید آن را بعد از یک روز استفاده کند بهتر است ۲۰ دقیقه مجدد آن را بجوشانید.

زیرا با این کار تمامی باکتریهای مضری که امکان دارد در آن به وجود آمده باشد را از بین می برید.

شما می توانید از این تن ماهی جوشانده شده رد خارج از یخچال هم نگهداری کنید به عنوان مثال می توانید آن را در کابینت تاریک قرار دهید.

اما ممکن است شما یک تن ماهی را بجوشانید بعد از باز کردنش از خودرن آن منصرف شوید یا نتوانید آن را به صورت کامل میل کنید و احساس سیری داشته باشید.

تن ماهی چند دقیقه باید بجوشد

ترشی گل کلم

ترشی مخلوط با گل کلم و هویج در رنگ های مختلف تولید می شود که ترشی گل کلم یکی از ترشی های قدیمی و خیلی پر طرفدار کشور است که طرز تهیه های گوناگونی دارد.

مثل مابقی ترشی ها در هنگام پاییز یا زمستان تولید می شود.

ماده غالب این ترشی گل کلم است اما مواد دیگر آن در استان های مختلف ایران گوناگون است.

نحوه درست کردن ترشی گل کلم مخلوط خانگی یا همان ترشی هفت بیجار فصل پاییز زمانی است که بازار ترشی بسیار رونق دارد و در این مطلب قصد داریم نحوه تهیه ترشی گل کلم مخلوط را خدمت شما تقدیم کنیم.

این ترشی پرطرفدار که ترشی کلم مخلوط هم به آن گفته می شود بسیار طرفدار دارد‌.

ترشی گل کلم

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *