گونی پلاستیکی رولی

سقفی از ثروت را بالای سرتان بگذارید!

به یاد داشته باشید که همیشه بهتر است برای یک فرصت آماده شوید و آن را نداشته باشید تا اینکه فرصت داشته باشید و آماده نباشید. قبل از اینکه رویای شما به واقعیت تبدیل شود، باید به فردی تبدیل شوید که آرزویش را دارید. در ادامه باحوزه سودمند انواع گونی بیشتر آشنا شوید.

گونی پلاستیکی نما

مهمترین مشخصات گونی پلاستیکی نما می توان به این اشاره کرد که به صورت ضد آب و آفتاب ساخته شده و مقاومت بالایی دارد.

گونیهای پلاستیکی همانطور که ذکر شد از دسته پرکاربردترین کیسه هایی هستند که در بسته بندی محصولات زیادی به کار برده می شوند.

ساخت این گونیها، از مواد لمینت و پلی پروپیلن به کار برده شده است که کیفیت آن را دو چندان بالا برده است گونی پلاستیکی اصفهان بار زیاد را به راحتی تحمل می کند و پاره نمی شود.

گونی در مقابل شرایط سخت مقاوم است و بهترین گزینه برای بسته بندی محسوب می شود.

گونی دارای ابعاد و اندازه های متفاوت نیز می باشد که باعث می شود فروشنده برای ارسال محصولات خود هر اندازه ای از آن را که دوست دارد تهیه کند.

گونی پلاستیکی نما

گونی پلاستیکی رولی

لازم به ذکر است گونی پلاستیکی رولی را به راحتی می توان در باز و بسته کرد و نمونه هایی از آن دارای دسته های بزرگی هستند که به آنها دوخته شده است.

این گونیها را با انواع مواد پلاستیکی از جمله پلی اتلین تولید می کنند و به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار است و آسیبی به محصولی که در آن قرار می دهید نمی زند.

ادامه مطلب  با تصمیمات بزرگ در زندگی توانستم پولدار شوم

امروزه از گونیهای پلاستیکی بیشتر از جعبه ها، کارتنها و کوزه ها استفاده می شود و همچنین از قیمت مناسب تری برخوردار است.

گونیهای پلاستیکی بر اساس جنسی که برای تولید آنها استفاده شده است می توانند از قابلیت بازیافت برخوردار باشند چرا که آنها را می توان برای تبدیل انرژی آتش زد و همچنین در محلهای دفن بهداشتی پایدار و بی خطر می باشند.

گونی پلاستیکی رولی

گونی پلاستیکی ضایعاتی

می توان گفت مشخصات گونی پلاستیکی ضایعاتی از ماده ای به نام گرانول تشکیل شده که توسط دستگاه به اجناس جدیدتر تبدیل می شود.

ضایعات پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن، پلی اتیلن و دیگر مواد پلاستیکی است که می توان از آن ها در صنعت پلیمر استفاده کرد.

روند کار بدین صورت است که گونی دست دوم جمع آوری شده و برحسب اینکه این مواد چند بار بازیافت شده به سه درجه تقسیم بندی می شود و هر درجه برای تولید طبقه ای از محصولات پلاستیکی استفاده می شود.

کالاهایی همچون دمپایی پلاستیکی، کیسه زباله، لوازم التحریر پلاستیکی و غیره از جمله کالاهای تولید شده با مواد بازیافتی هستند.

نگران نباشید، ما شما را با تعداد زیادی از تامین کنندگان مطمئن به صورت مستقیم و بدون واسطه آشنا می کنیم تا بتوانید با بهای مناسب خریدتان را انجام دهید.

گونی پلاستیکی ضایعاتی

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *