شلوار بارداری دکمه دار 3

شلوار بارداری دکمه دار (۳۰ مدل پرفروش و راحت)

شلوارهایی که در دوران بارداری استفاده می شوند با شلوارهای معمولی متفاوت هستند و به دلیل بزرگ بودن و حساس بودن شکم در این دوران باید از شلوارهای مخصوص بارداری استفاده کنید.

این شلوارها معمولاً در قسمت کمر دارای کش هستند و به مرور زمان که شکم بزرگ می شود به دلیل خاصیت کشسانی کش نیز رشد می کند بنابراین بدون احساس کشش در ناحیه کمر و شکم شلوار به راحتی به یک خانم باردار می آید.

انواع شلوارهای بارداری

اصولاً شلوار بارداری دو نوع است بند کشی و دکمه دار که خانم ها می توانند با توجه به سلیقه و راحتی خود آن را بپوشند.

۱- شلوار بارداری دکمه دار

این شلوار برخلاف مدل های پالپ دارای دکمه است و زمانی که کودک بزرگ شد فرد می تواند دکمه ها را باز کرده و دور کمر را افزایش دهد. این شلوار برای برخی از زنان باردار نیز مناسب خواهد بود.

 

۲- شلوار بارداری

این شلوارها در مدل های دمپا گشاد، شلوار اداری بارداری و شلوارهای بارداری که معمولا دارای دو مدل کش هستند، یکی تمام قد و دیگری پشت یا جلو هستند. یعنی در لباس سرهمی کش تمام قسمت های کمر را می پوشاند اما در مدل پشتی یا شکمی کش در پشت یا شکم است.

برخی از مدل ها نیز دارای کش در کنار هستند. مدل هایی نیز وجود دارند که در قسمت بالایی دارای کمربند مجزا هستند، خانم های باردار با توجه به سلیقه خود راحت ترین و بهترین مدل بارداری را انتخاب می کنند.

شلوار بارداری دکمه دار 7

نکات مهم هنگام خرید شلوار بارداری

انتخاب نوع

اولین نکته در خرید شلوار بارداری توجه به نوع آن است که در قسمت قبلی این مطلب شما را با انواع مختلف این شلوارهای زنانه آشنا کردیم و اکنون باید مناسب ترین مدل را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

اندازه را تعیین کنید

نکته دوم در انتخاب شلوار بارداری توجه به سایز آن است. برای این کار به یاد داشته باشید که اگر زیاد اضافه وزن ندارید، تمام لباس های مورد نیاز خود را در این مدت مطابق با سایز قبلی خود تهیه کنید و از خرید لباس های بزرگتر از سایز خودداری کنید، زیرا ظاهر بسیار بدی برای بدن شما خواهند داشت!

جنس شلوار

شلوار بارداری را می توان از انواع نخی، کتان، جین و … طراحی و دوخت که انتخاب آن به فصلی که در دوران بارداری خود پشت سر می گذارید و عدم حساسیت و رضایتی که احساس می کنید، پوشیدن آن، می پذیرد.

رنگ و ظاهر

همه چیز در مورد یک زن در دوران بارداری تحت تأثیر او است و حتی در مورد کوچکترین چیزها بسیار حساس می شود. پس حتما به رنگ و ظاهر شلواری که می خواهید بخرید دقت کنید و سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که دوست دارید و بتوانید با آن مدل دهید. به یاد داشته باشید هرگز زیبایی خود را فدای راحتی خود در لباس های زشت نکنید!

کیفیت دوخت

فاکتور مهم بعدی در خرید شلوار بارداری توجه به کیفیت دوخت محصول است. با گذشت زمان و نزدیک شدن به لحظه تولد، زنان باردار وزن و حجم بیشتری پیدا می کنند و به همین دلیل باید کیفیت بخیه های ایجاد شده روی آنها بالا باشد تا با گذشت زمان و استفاده مشکلی ایجاد نکند. برای این مادران آینده روی زمین

قیمت شلوار بارداری

قیمت شلوار بارداری با توجه به تمام نکاتی که در این مطلب توضیح دادیم تعیین می شود و در نهایت شما باید با توجه به استایل و استایل خود مدل های مختلف این نوع شلوار زنانه را انتخاب کنید و بهترین آن را برای خود بیابید.

شلوار بارداری دکمه دار

شلوار بارداری دکمه دار8

شلوار بارداری دکمه دار 6

شلوار بارداری دکمه دار 5

شلوار بارداری دکمه دار 4

شلوار بارداری دکمه دار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *