شیشه ثروت من با بطری نشکن شد

شیشه ثروت من با بطری نشکن شد

این روزها از هر کوچه و خیابانی که گذر می کنید صحبت از راه و روشی است که با بکارگیری آن افراد بتوانند به پول فراوان برسند، هر کس گزینه های مختلفی را برای خود تصور می کند اما روشی که توانست من را به ثروت برساند شروع کسب و کار جدیدم در حوزه ی بطری بود. حال می خواهم بخشی از تجربیاتم را با شما به اشتراک بگذارم.

بطری آب اسپری دار

بطری آب اسپری دار یکی از نمونه های محبوب و پرفروش این نوع محصول در بازار است زیرا قیمت بطری آب اسپری دار مناسب است که می تواند در محیط های آموزشی، ورزشی، کار، پیاده روی های معمول روزانه و غیره مورد استفاده قرار بگیرد.

این محصول طریقه مصرف بسیار آسانی دارد و شیوه کار در این نمونه از بطری های آب اغلب به این شکل است که ذرات ریز آب طی فرآیندی به بیرون پاشیده می شوند.

باید قسمت تعبیه شده در دهانه بطری را بیرون کشیده و با کمک خروجی اسپری، آب به شکل پودر شده و پاششی به بیرون از بطری هدایت خواهد شد.

بطری آب اسپری دار

بطری آب استیل

این نوع از بطری  به دلیل اینکه قیمت بطری آب استیل ارزان است در طول سال های مختلف، به عنوان کالایی قابل اطمینان برای مصرف کننده تبدیل شده است.

علاوه بر حفظ کیفیت آب، به دلیل ویژگی های مختلف، مشتری را از خرید و انتخاب مطمئن می سازند. همچنین میتوان برای مدت طولانی از آن استفاده کرد. همچنین به خاطر ظاهر جذاب آن میتوان در مراکز اداری هم مورد استفاده قرار گیرد.

ادامه مطلب  راه و رسم موفقیت و پولدار شدن

شما عزیزان با داشتن یک بطری آب استیل از مزایای مختلفی بهره مند شده و انتظاراتتان از یک بطری مرغوب به خوبی برآورده خواهد شد. ضمن اینکه به هنگام کوهنوردی هم می توان روی این محصول حساب کرد.

بطری آب استیل

بطری شیشه ای

از نظر شکل ظاهری بطری ها باید این نکته را در نظر داشت که بر اساس نیازهای مشتری ساخته می شوند و اگر مشتری به مدل خاصی از این شیشه نیاز داشته باشد توسط تولید کننده و طبق مشخصات درخواستی تهیه می شود. قیمت بطری شیشه ای به صادرات آن نیز مرتبط است و چون ایران یکی از تولید کنندگان بسیار معتبر شیشه در داخل کشور است کشورهای همسایه به دلیل کیفیت بالایی که در این محصول وجود دارد آن را نسبت به نمونه های چینی در بهتر می‌دانند و از طرفی با نرخ ارزان تر نیز قادر به سفارش و خرید آن هستند.

در این بطری ها گاهی از درپوش های فلزی و گاهی از چوب پنبه استفاده می شود و استفاده از درپوش های پلاستیکی در سال‌های اخیر بسیار متداول شده و کیفیت بهتری از درپوش های فلزی خواهند داشته همچنین قیمت این بطری ها از شکل هندسی آنها نیز تاثیر می گیرد و هر چه طراحی مناسب برای این بطری انتخاب شده باشد انتظار می‌رود که این دارای قیمت های بالاتری باشد.

بطری شیشه ای

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *