فرمول ثروتمندی در دستان من است

فرمول ثروتمندی در دستان من است

ثروتمندی برای هر شخصی به گونه ای می باشد که با وارد شدن به آن شغل و کسب تجربه در آن می تواند به آنها دست پیدا کند من هم با کسب و کار در حوزه ادویه جات توانستم ثروت بسیاری را به دست آورم.

پودر هل

پودر هل سبز هل سفید و هل سیاه محصولاتی وارداتی از کشورهای هندوستان، گواتمالا و… هستند که به دلیل شرایط اقلیمی این کشور ها هل به صورت عمده در مزارع این کشورها سالانه کاشت و برداشت میشود.

در این مقاله قصد داریم به روز ترین قیمت های پودر هل سبز کیلویی و عمده را ارائه کرده و همچنین به خصوصیات پودر هل سبز خالص بپردازیم.

در میان کشورهای صادراتی هل سبز درجه یک، کشور هند تنها ۳۰ درصد از میزان برداشت هل سبز را در اختیار کشور های دیگر قرار داده و ۷۰ درصد باقی را برای مصرف مردم کشور خود نگه بسته بندی میکند.

با وجود اینکه از هل وارداتی امپراطوری اکبری تنها سی درصد به ایران میرسد، باز هم در میان خریدارن عمده هل سبز و همچنین فروشندگان عمده و کیلویی هل جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

پودر هل

پودر دارچین

از زمانهای قدیم تا به حال پودر دارچین یکی از ادویه های محبوب بین مردم است که در بازار با مقادیر مختلفی اعم از ۱۰۰ گرمی و عمده بنا بر نیاز خود می توانید خریداری کنید. این ادویه ی خوش طعم و عطر طبعی گرم و خشک دارد که برای گرم کردن بسیاری از غذاها و دسرها می توان از آن استفاده کرد زیرا علاوه برطعم فوق العاده ای که دارد غنی از خواص می باشد و معمولا بیشترین استفاده ی آنها همراه با چای ایرانی می باشد.

ادامه مطلب  دارایی هایتان را سه برابر کنید

به دلیل نوسانات بازار و برخی عوامل قیمت پودر دارچین ۱۰۰ گرمی متفاوت می باشد. دارچینها از ساقه ی درخت دارچین به دست می آیند به طوری که ساقه را برش می زنند و پوست داخلی را جدا می کنند و بخشهای چوبی را دور می ریزند و پوسته ها بعد از خشک شدن به شکل نوارهای لوله ای در می آیند که با آسیاب کردن آنها پودر دارچین به دست می آید. آنتی اکسیدانها از بدن ما در برابر رادیکالهای آزاد محافظت خواهد کرد و دارچین یک ادویه ی غنی از آنتی اکسیدانهای قوی مانند پلی فنل می باشد.

پودر دارچین

پودر کاری

از مشهور ترینها در حوزه آشپزی و اقلام آن، ادویه کاری یا در واقع همان پودر کاری می باشد و کسانی که دوست دارند غذایی خوش مزه تهیه کنند و مسئول تدارکات غذایی هستند از این پودر بی نظیر استفاده زیادی می کنند.

همه ما می دانیم که بشر همواره در تلاش بوده است که یکی از نیازهای اصلی خود را که تهیه غذا و خوراکی است را برطرف نماید.

در این راه مسیرهای زیادی پیموده شده و ابداعات زیادی صورت گرفته مثلا پودر کاری که قیمت مناسبی دارد و خرید و فروش آن بسیار رایج است یکی از مهم ترین ادویه بشر می باشد که می تواند خوراکهای شما را خوشمزه تر نماید.

خوردن خوراکی و غذا و به طور کلی مواد غذایی برای بدن بسیار مهم است و شما نمی توانید هر غذایی را با هر کیفیتی میل نمایید. دقت داشته باشید که استفاده از ادویه کاری فقط برای طعم و مزه خوب آن نیست بلکه این ادویه خواص درمانی خوبی نیز دارد.

ادامه مطلب  کاور ورزشی توری بلند

پودر کاری

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *