دستکش لاتکس پودری

فروش دستکش لاتکس پودری مشکی

یکی از محصولاتی که بسیار در بیمارستان پرکاربرد است و با قیمت مناسب در معرض فروش قرار گرفته می شود دستکش لاتکس می باشد.

دستکشهای لاتکس یکبار مصرف همچون دستکش جراحی پودری می توانند پودری یا بدون پودر باشند، این پودر مستقیماً از فرآیند تولید دستکش می آید، بنابراین یک مرحله اضافی برای حذف پودر از دستکش لازم است.

فروش دستکش لاتکس پودری مشکی

این پودر در دستکش باعث شده پوشیدن و درآوردن دستکش را آسان ‌تر می‌ کند، که این یک استدلال عالی است، اما این مضرات را نیز دارد که پس از برداشتن دستکش روی دستها باقی می ‌ماند و مهم‌تر از همه خطر آلودگی محیطی را به همراه دارد که در آن شما را تهدید می‌ کند دستکش باید متناسب با دست شما باشد همچنین امروزه فروش دستکش لاتکس در بسیاری از مراکز موجود می باشد و می توانید به راحتی آن را تهیه نمایید.

برای استفاده های خاص، جایگزینی برای دستکشهای یکبار مصرف با دستکشهای قابل استفاده مجدد وجود دارد که دوام بیشتری دارند که آنها تقریباً به همان اندازه مهارت دارند و در پایان روز سطلها را پر نمی کنند.

 

دستکش لاتکس پودری

اگرچه هر ماده منحصر به فرد است، ما معتقدیم که دستکش لاتکس پودری هر سه مزایای کلیدی را ارائه می دهد که می تواند نحوه کار کارکنان شما را بهبود بخشد و به‌جای رتبه‌بندی کیفیت و ویژگیهای هر دستکش در برابر دستکشهای دیگر، ما معتقدیم که مشتریان ما باید مزایا و معایب هر ماده دستکش را جداگانه درک کنند

و با ارزیابی نیتریل، لاتکس و پلی وینیل استات به صورت جداگانه، می توانید نقاط قوت و ضعف آنها را همانطور که در برنامه های خاص شما اعمال می شود برجسته کنید و پس از شناسایی این مزایا، می توانید بهترین مواد دستکش یکبار مصرف را برای نیازهای خاص خود انتخاب کنید.

ادامه مطلب  با تولید توپ موجودی حساب بانکیم ترکید

دستکش لاتکس پودری

در ابتدا هدف اصلی یک دستکش لاتکس پودری کمک به دستیابی به شرایط آسپتیک در طی یک عمل جراحی بود و در نتیجه سطح محافظت بیشتری از بیمار را تضمین می کرد و مشخص شد که لاتکس لاستیک طبیعی تا آنجا که به این عملکرد کلی مربوط می شود، دارای خواص عالی است، پوشاندن نسبتا آسان،

با خواص لمسی خوب و ارائه خواص مانع خوب با توجه به نوع میکروارگانیسمهای مرتبط با عفونتهای ناشی از جراحی رایج، اقدامات پزشکی و دندانپزشکی اخیراً خطر عفونتهای منتقله از طریق خون اهمیت بیشتری پیدا کرده است و اکنون انتظار می رود که دستکشهای پزشکی در برابر خطر عفونتهای ناشی از ویروسها و عوامل تحریک کننده TSE و همچنین باکتریها و قارچها محافظت کنند و این محافظت را برای هر دو فراهم کنند.

دستکش لاتکس مشکی

اغلب کسانی که در زمینه خالکوبی و تتو فعالیت می کنند از دستکش لاتکس مشکی استفاده می کنند گفتیم که بعد از گسترده شدن تولید دستکش لاتکس، قیمت آن کاهش یافته و در نتیجه مصرف آن بالا تر رفته است و از این دستکشها در شغلهای مختلف استفاده می شود و هرکسی که به سلامتی دستهای خوب اهمیت می دهد از آن استفاده می کند.

دستکشهای لاتکس مشکی را اغلب کسانی که با رنگ مشکی سروکار دارند استفاده می کنند، منظور کسانی هستند که با جوهر کار میکنند، افرادی که در زمینه خالکوبی و تتو کار می کنند

و یا کسانی که با رنگهای غیر حلال نقاشی می کشند باید از دستکش استفاده کنند چون مدام با رنگهای سروکار دارند که با ریخته شدن آن روی دست، باعث ماندن لکه ی آن روی پوست خواهد شد.

ادامه مطلب  پولدار شدنم را در گرو انتخابم میدانم

و اما لاتکس چیست؟ لاتکس ماده ای است که بیشتر آن را آب (حدود ۶۰ درصد) و بقیه آن را ماده ای لاستیکی تشکیل داده است، لاتکس ماده ایست که در زیر ساقه درختان وجود دارد و رنگ آن سفید است، پس یک ماده طبیعی است، از لاتکس در ساخت دستکش، کفش تنیس و غیره استفاده می شود.

دستکش لاتکس مشکی

امروزه پر استفاده ترین محصولات دستکش لاتکس مشکی می باشد چا که دارای کیفیت بسیار زیادی می باشد لاتکس را اولین بار بومیان آمریکایی جنوبی کشف و از آن استفاده کردند، لاتکس اولین ماده طبیعی موجود در جهان است که به صورت لاستیکی استفاده شده است، این ماده لاستیکی مانند در زیر پوست درختان خاصی قرار دارد که آن را پرورش داده و از آن استفاده می نمایند.

و اما همانند هرچیز دیگری که نمونه مصنوعی آن نیز وجود دارد، درمورد لاتکس هم همین موضوع صادق است، لاتکس مصنوعی که در آزمایشگاه ساخته می شود اولین در جنگ جهانی دوم ساخته شد و کمک زیادی به پیشرفت جنگ داشته است.

اما در لاتکس مصنوعی هم از ترکیباتی از لاتکس طبیعی استفاده شده است تا به آن خاصیت کشسانی فراوانی بدهد و از آن بتوان در تولید دستکشهای جراحی استفاده نمود، پس حتی در لاتکس مصنوعی هم مقداری مواد طبیعی وجود دارد.

 

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *