فوت و فن پولداری را در ادویه ها یافتم

فوت و فن پولداری را در ادویه ها یافتم

از جمله محصولاتی که مصارف و کاربردهای فراوانی در همه جای دنیا دارد ادویه جات می باشد از این در زمانی که تصمیم به شروع کسب و کار گرفتم این محصول را مناسب دیدم و با تجارت در آن توانستم بسیار ثروتمند شوم.

پودر دارچین

امروزه در بسیاری از غذاها و نوشیدنیها از پودر دارچین استفاده می کنند زیرا طعم بی نظیری دارد که با توجه به نوع نیاز خود می توانید به صورت فله نیز خریداری کنید.

همانطور که می دانید مصرف ادویه ی دارچین و هسته خرما برای سلامتی بسیار خواص دارد که در بازار و مراکز فروش این محصولات رو به صورت عمده هم عرضه می کنند. یکی از هورمونهای مهم بدن انسولین می باشد که انرژی و متابولیسم بدن را تنظیم خواهند کرد و انسولین جهت منتقل کردن قند خون به سلولها مورد اهمیت و ضروری است و به همین دلیل برای افرادی که بدن آنها به درستی انسولین ترشح نمی کند و دیابت نوع ۲ دارند بسیار مفید خواهد بود.

با انجام آزمایش بر روی موشهایی که دچار سرطان روده ی بزرگ بودند مشخص شد که دارچین موثر در فعال سازی آنزیمهای سم زدا در روده و عدم رشد و پیشرفت سرطان می باشد. همچنین دارچین جهت پیشگیری و بهبود بیماری ایدز بسیار موثر می باشد و در بدن با این بیماری مقابله می کند بنابراین دارچین را همراه مواد غذایی خود حتما استفاده کنید.

پودر دارچین

پودر هل

پودر هل سبز هندی وارداتی اصل و درجه یک خصوصیاتی دارد که از روی ظاهر هل نیز میتوان آن را تشخیص داد برای مثال سالم بودن دانه های هل همچنین درشتی دانه هل سبز گویای مرغوب بودن هل سبز میباشد و براساس درشتی و سالم بودن پوسته ی هل سبز قیمت هل سبز هندی مشخص میشود.

ادامه مطلب  موفقیت در کارم را مدیون انعطاف پذیریم هستم

به میزانی که قطر هل و غلاف هل سبز ، درشت تر باشد قیمت هل سبز نیز کاهش میابد. برای ساخت و بسته بندی پودر هل سبز مراحلی گذرانده میشود که قطعا باید در تولیدی و کمپانی مطرحی باشد چرا که امکان اینکه پودر هل سبز خالص بسته بندی نشود ، وجود دارد پس در خرید پودر هل سبز، نمیتوان به صورت ظاهری پودر هل سبز درجه یک را شناسایی کرد و تنها راه این است که به برند وارداتی اعتماد کرد.

بسته بندی های وکیوم و پلمپ پودر هل سبز وارداتی هندی، خالص ترین نوع پودر هل میباشند که با اطمینان میتوانید خرید عمده پودر هل سبز را انجام دهید.

پودر هل

پودر کاری

زمین پر است از آدمهای مختلف با سرزمین و فرهنگهای گوناگون ولی آنچه که از همه بیشتر توجه دنیا را به خودش جلب کرده است قاره آسیا می باشد که دارای عجایب زیادی درون خود می باشد.

پودر کاری همانند فلفل قرمز تند یکی از اقلام مورد نیاز هر آشپزخانه ای است که این محصول را کشورهای جنوب شرق آسیا ابداع کرده اند و از تولید کنندگان اصلی آن می باشند

در واقع پودر کاری به کشورهایی نظیر افغانستان و هندوستان متعلق است و مردمان این کشورهای با توجه به فرهنگ غذایی که دارند این ادویه را تولید کرده اند. از آنجایی که ایران با این کشورهای نزدیکیهای فرهنگی زیادی دارد هم از جهت زبان و هم از جهت فرهنگ و دین و غیره این ادویه خیلی سریع وارد ایران گشت و از اینجا به سایر کشورهای جهان منتفل گردید.

ادامه مطلب  با این روش شما هم مثل من ثروتمند می شوید

جالب است بدانید کشورهای جنوب شرق آسیا که کشورمان ایران نیز جزء آن است همیشه مورد توجه دنیا بوده است و خبرهای آن در صدر خبرهای روز دنیا می باشد. اما پودر کاری واقعا چه می باشد و از چه چیزهایی تشکیل شده است.

پودر کاری

حتما ببینید

آتل شانه

ثروتی که شکستگی های بدهکاریم را آتل بندی کرد

در جریان ثروتسازی به موانعی برخواهید خورد که با ممارست و سماجت باید بتوانید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *